Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelentett valakinek vetélést...

Jelentett valakinek vetélést a “tünetmentesség”?

Figyelt kérdés

5+2 hetes vagyok, de a mellérzékenységen és szoruláson kívül semmi tünetem nincs, a méhem fájdogált eddig, 1-2 napja azt sem érzem! nagyon meg vagyok ijedve :( nővérem boldog volt, hogy tünetmentes, 7. Héten váratlanul elvetélt!

Dokihoz 6+4 hetesen megyek.



2020. jún. 5. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze a kettő.
2020. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Barátnőm nagyon szarul bolt az elejétől, mégis elvetélt. ☹️
2020. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még bőven jöhetnek a tünetek, nagyon pici még a terhesség, nekem 6 hetesen kezdődött és a 15. hétig kínlódtam. Nyugi, van akinek semmi tünete nincs és egészséges babája születik.
2020. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szerencsésebbek közé tartozol, hogy tünetmentes vagy, plusz ez bármikor megváltozhat. Ne aggódj! Azzal ártasz a legtöbbet a babának. :)
2020. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi “tipikus” tünetem. Néha fájdogált a hasam, mintha meg akarna jönni, és kb a 7-8.héttől éhes voltam, de nem kívántam semmit. Minden értékünk rendben van, most 18+3 naposak vagyunk, és minden rendben :) a kettő nem függ össze 😊

Boldog Babavárást!

2020. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt mégis problémamentes terhességem volt és egészséges babának született.
2020. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Voltak tüneteim, mégis elment a baba. Szerintem se függ össze a kettő.
2020. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Sajnálom, akinek elment a babája, kívánom, hogy minél előbb sikerüljön! 🥰
2020. jún. 5. 14:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen elmúlt a hányinger. Sajnos leállt a szíve. A dokim azt mondta addig örüljek amíg rosszul vagyok, mert az jót jelent. De itt a hozzászólók alapján ez se igaz. Nálam voltak napok hogy jobban voltam, majd megint rosszul. Tudom nehéz, de próbálj megnyugodni. Még az elején vagy, hátha csak azért múlt el a tüneted. Drukkolok! Sok sikert!
2020. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es, nagyon sajnálom!

Nekem nem múltak el a tüneteim, hanem konkrétan még nem is voltak, ezért aggódom :(

2020. jún. 5. 16:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!