Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt milyen...

A terhesség alatt milyen testápolót használhatok?

Figyelt kérdés
2007. dec. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Gyakorlatilag bármilyet. Tapasztalatom szerint a méregdrága kismamakrémek egy kicsit se jobbak az átlagos testápolónál, két gyereknél is a megszokott krémeimet használtam, csak hasra, combra gyakrabban a végefelé. Nem lett csíkos sehol... Jó babavárást!
2007. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bármit használhatsz.-)
2007. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyet, csak a Q10-eseket és az A vitaminosokat kerüld. Állítólag az iszapos, algás sem jó, mert vérserkentő. Nem tudom, mennyi az igazságalapja annak, hogy ezeket nem ajánlott használni, én kentem magam ilyenekkel.
2007. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Johnson's baby oil gel-t használok és nagyon bejött! Olvastam, hogy egy kismama 25(!!!!) kilót hízott és nem lettek terhességi csíkjai és ő is ezt használta! Egy 22 hetes kismama
2007. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!