Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt használhatok...

Terhesség alatt használhatok maszírozó gépet a combomon?

Figyelt kérdés
Nagyon narancsbőrös vagyok és ez a gép segít megszüntetni ezt a próblémát. Úgy működik, hogy rezeg meg forog, és valaki rámtámadt, hogy azt nem szabad használni, mert árt a babának. Ez igaz? Pedig csak a combomat meg a fenekemet maszírozom vele.
2011. szept. 29. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a használati útmutatót. nekem olyan van amit övként lehet hasra, hátra, combra rakni, de ha lerakod a földre akkor ráteheted a talpad, stb. Azt írja az útmutató, hogy terhesen ne. Nem azt, hogy terhesen a hason ne, hanem csak annyit, hogy ne. Mióta terhes vagyok, nem használtam sehova.
2011. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem ajánlott semmi féle masszázs, pláne nem olyan, ami méreganyag felszabadulásával jár. Van speciális kismama masszázs, de ez inkább csak simogatás. Semmi köze a cellulithoz. Nekem a férjem masszőr, és ő lebeszélt minden fajta masszázsról.
2011. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!