Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biomed rozmaringos krémet...

Biomed rozmaringos krémet használhatok terhesség alatt? Második trimeszteres vagyok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Több helyen olvasgattam utána mert nekem is jó lenne, sokat fáj a derekam, ezeket találtam

A rozmaring olajról:

Rozmaring ellenjavallat: Terhes nők ne használják, mert menstruációt elősegítő hatása is ismert! A rozmaringolaj már kis mennyiségben is gyomor-, vese- és bélpanaszokat válthat ki, és nagyobb mennyiségben mérgező!


Krém,fürdő,inhalálás, öblögetés:

Terhesség alatt ne használjon rozmaringot, mert vetélést is okozhat! Alkalmazását kerülni kell magas vérnyomás és epilepszia esetén valamint gyermekeknél 3 éves kor alatt! A medencében vérbőséget okoz, elősegíti a menstruációt!

2011. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!