Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után egy negatív...

Pozitív teszt után egy negatív, hogy lehet? Többi lent⬇️⬇️

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menstruációm 13 napja késik, csináltam több tesztet is, mind negatív lett, viszont a tegnapi pozitív lett de nagyon halvány,ma újra csináltam egyet és ez már negatív. Néha úgy érzem mintha meg akarna jönni, mert kicsit gorcsolok de nagyon hamar elmúlik és alig érzem. Ez lehet esetleg kémiai terhesség? Van már időpont dokihoz de csak 1 hét múlva kaptam, azért írtam addig ide. Köszi a választ előre is.

2020. jún. 8. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vmelyik teszt hibás volt. Előfordul. Nem valószínű, hogy kémiai terhesség, ilyen hamar nem ürül ki a hormon a szervezetből. Én csinálnék még egy tesztet, annak már jónak kell lennie.
2020. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csináltam nem rég megint. Negatív. Nem értem😣
2020. jún. 8. 16:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy amit te pozitívnak láttál, az valójában nem volt pozitív. Esetleg száradási csík volt. Azért ennyi negatív teszt 13 napos késésnél már elég biztosnak vehető. De ha tuti pozitív volt az a teszt, akkor érdemes nagyon érzékeny tesztet venni és koncentrált vizeletből tesztelni.
2020. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok valahogy képet csatolni?
2020. jún. 8. 17:40
 5/17 anonim ***** válasza:
kepkuldes.com felfltöltöd, majd a linket ide másolod.
2020. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm! 😊


[link]

2020. jún. 8. 18:08
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez pozitív szerintem, mert van színe is. Nekem is így indult. Persze lehet hogy végül negatív lesz.


2 lehetőség van:

Egyik, hogy terhes vagy de alacsony még a HCG szint. Próbáld meg Predictor teszttel.

Másik, hogy száradási csík. De őszintén szerintem ez pozitív. A száradási nem ilyen vastag.

2020. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Predictor teszttel csináltam ma délután, ami negatív lett. Utána pedig egy olyan fajtával amit a képen látsz és az is negatív lett. De csak jövő csütörtökre kaptam időpontot dokihoz🥴
2020. jún. 8. 18:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehetett késői peteérésed? Akkor talán azért nem mutatja még a teszt mert kevés a HCG. Reggeli elsőből tesztelj inkább.
2020. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam megint egyet és negatív. Valakinél fordult már ez elő, hogy kb. 10 teszt közül 1 pozitív és utána újra negatív?! Lehet én vagyok a hülye, de tényleg nem értem, hogy ez hogy lehetséges...
2020. jún. 9. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!