Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mellbimbó...

Terhesség alatt mellbimbó rögöcskeiben keletkező sárga kis zsircsomok mik lehetnek? Mintha lejönne, mihelyt elkezdem piszkálni.

Figyelt kérdés
Tudom, ti sem vagytok orvosok, de hátha ti tudjátok mi ez. Első terhességem. Ez a terhességgel függhet össze? Tudjátok mi lehet ez? Ha piszkálom, pár ilyen ki is jön, pár meg nem. Én terhesseg alatt azt se tudom mi a normális és mi nem az. Valakinek esetleg hasonló tapasztalata?
2020. jún. 9. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Előtej. Csak pici mennyiség és rászáradt
2020. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A bimbóudvaron található apró pontocskák valójában mirigyek, egészen pontosan Montgomery-mirigyeknek hívják őket. Olajat választanak ki, amely segít szoptatás és terhesség alatt nedvesen tartani a mellbimbót. Ez nemcsak azért jó, mert így nem szárad ki és nem repedezik be - a termelődő anyagnak antibakteriális hatása is van.
2020. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!