Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Festettètek terhesen a hajatokat?

Festettètek terhesen a hajatokat?

Figyelt kérdés

Szőke a hajam, eredetileg viszont nagyon sötét barna.

Február óta nem volt festve és nagyon csúnya már. Őszintén szólva nem mertem a 12.hèt előtt,mert nehezen jött össze a pici babánk. Szteroidot is szednem kell, Clexane-t is szúrom és a legfontosabb a baba, viszont most már tényleg szörnyen néz ki a fejem.

Esetleg melírra gondoltam még.

Ti mit csináltatok?


2020. jún. 10. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ammóniamentessel festettem
2020. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Festettem, khadi hajfestékkel, abban nincs vegyi anyag.
2020. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanazzal festettem, mint addig. 😊
2020. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Mikor lesz ennek a butaságnak vége, hogy terhesen nem lehet hajat festetni? Fodrász vagyok, 2 terhességem végigdolgoztam (napi átlag 6 hajfestést csináltam) és havonta festettem a saját hajam is. Egészségesek a gyerekeim, problémamentes volt a terhesség is.

Ha rossz lenne akkor már rég kiderült volna, szerinted hány fodrász nő dolgozza végig a terhességét,akik naponta használnak festékeket, dauert, lakkokat stb?

2020. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Utolso ezt nem csak a szagok miatt nem ajanljak, (reggebben foleg), hanem mert a fejboron keresztul felszivodhatnak a babara artalmas anyagok.

En is festettem ammoniamentessel a terhesseg alatt.

2020. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2020. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet festetni. Én is festettem végig a terhességek alatt is. Kíméletes hajfestékek is vannak már. Vagy kérdezz rá a fodrásznál mit ajánl.
2020. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem jut a véráramba semmi a fejbőrön keresztül, lehet hajat festeni.
2020. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
5ös,akkor ne használjon senki aki gyereket vár vagy akar dezodort, tusfürdőt, sampont, arckrémet, testápolót, sminkeket sem. Magzatkárosító mind.
2020. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
5. vagyok. En nem mondtam egy szoval sem hogy nem lehet hasznalni barmit vagy festeni a hajat!! Irtam, en is festettem vegig. En csak azt irtam amiert sokan nem ajanljak, nem azt amit en gondolok. 🤷‍♀️
2020. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!