Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, akik szoptat...

Kisbabás anyukák, akik szoptatnak, a gyermek születése után, hány héttel/hónappal festettétek be a hajatokat?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülök és a terhesség alatt nem festettem a hajamat. Viszont a gyermekem születése után szeretném újból festetni (sötétszőke hajam világosszőkére), mert már nagyon zavar a lenövés. Attól tartok azonban, hogy az anyatejjel átmehet valami, a festékből származó anyag a kicsim szervezetébe. Akinek van tapasztalata, nem vette észre esetleg, hogy pl. a festés utáni napokban jobban fájt a baba hasa?
2011. okt. 26. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Pár hónapja egy orvos azt mondta a tévében, hogy ha ma forgalomban lévő hajfestékek bármelyikével festheti a haját egy várandós nő. Tehát szerintem akár már ma is befestheted nyugodtan a hajad és akkor még az első babás fotókon is csini leszel. :)

Hozzáteszem én sem festettem be a haja a terhesség alatt... mert a tévében ariportot már csak akkor láttam, amikor a fiam már fél éves volt. :)

Ha lesz egyszer kistesó, biztos nem fogok lenövéssel mászkálni!

2011. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akár most is nyugodtan befestheted a hajad! Tévedés,hogy a babának bármi baja származhat a hajfestéstől!!- pláne az utolsó hetekben!!


Én az első babánk születése után 2 hónappal festettem be a hajam barnáról feketére. Az ég világon semmit nem ártott a babának a festés! A harmadik gyermekünk születése után most tervezem befesteni a hajam,szőkére. (6 hetes).


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!:-)

2011. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan befestheted most is. Én festettem(szőkítettem) terhesség alatt is és szülés után is kb 1-1,5 havonta. Semmi baja nincs a babámnak. Ja és nem kerül be az anyatejbe semmiképp emiatt ne aggódj!
2011. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szülés előtt pár nappal festettem,és utána kb egy hónappal,ahogy szoktam.Semmit nem vettem észre a babán,max,h egyszer élénkebb vörös lettem,mint szoktam,akkor rám csodálkozott:)
2011. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is és most szoptatás alatt is rendszeresen festem. Nem lesz baja a babádnak!
2011. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
terhesen 32. héten festettem utoljára utána már csak azért nem mert nem volt energiám rá, szülés után 2 héttel már viszont befestettem.
2011. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!