Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti festettétek a...

Kismamák ti festettétek a hajatokat a szülés előtti hetekben?

Figyelt kérdés

Mióta terhes lettem,nem festettem be a hajamat,biztos ami biztos,de most már nagyon kellene valamit kezdeni a fejemmel.

36 hetes vagyok és ha most befestem vagy színezem,az már nem árthat a babának így szülés előtt?


2011. okt. 11. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se ártott volna. A fejbőrön keresztül kb elhanyagolható, ami esetleg beszívódik. Ha jól szellőző helyen festesz, a gázok és gőzök sem ártalmasak.
2011. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is befesthetted volna, nem árt az semmit :)
2011. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
52%
úgy tudom az utolsó hónapban nem szabad már festeni.
2011. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én végig "festettem" a hajamat, de először színezővel, később vett a fodrászom valami ammóniamentes, kíméletes festéket és azzal festette. Normál festékkel még ha én kértem volna sem lett volna hajlandó befesteni, ameddig kismama voltam és ameddig szoptattam. Most már nem is szoptatok, de maradtunk ennél a festéknél.
2011. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Végig volt festve a hajam a terhességem alatt, és semmi baja nem lett a kislányomnak. Sok orvostól megkérdeztem, hogy árt-e a hajfestés, de mindenhol azt a választ kaptam, hogy csak akkor árt, ha a festés során felszabaduló gázokat szívná be az ember, és azt is rendszeresen. Tehát egy jól szellőző helyen semmi akadálya a hajfestésnek.
2011. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

11 hetes koromtól festetem a hajamat, az ammónia szagát is érezem hiába jól szellőző helyen csináltam először és egy lélegzetvétel után már az udvaron folytattam a hajfestést. Nem tudom a hidegben hogy oldom majd meg a festést.

Szerintem is festetheted a hajad nyugodtan...

2011. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én végig festettem, bár ritkábban, másfél 2havonta.

Nekem azt mondta a fodrász az első 3hónapban nem ajánlott utána lehet, csak ritkábban. Én pont tegnap festettem be mert már hétvégén meglehet a baba azt mondta a dokim. :)

2011. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Akkor befestem,ki tudja mikor lesz megint alkalmam a baba mellett rá.
2011. okt. 11. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:
én ajánlom a hab állagú perfectmus hajfestéket!!!
2011. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!