Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen erzes ha terhesen faj...

Milyen erzes ha terhesen faj a szex? Nekem altalaban mindig faj egy kicsit, sajnos, es olvastam, hogy terhesseg soran csak nagyon gyengeden szabad, es ha faj, abbahagyni, de mi a kulonbseg?

Figyelt kérdés

Terhesen a huvelyed faj, vagy beljebb?

7+4 hetes kismama


2010. júl. 31. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Bárhol fáj, teljesen mindegy fent vagy lent abba kell hagyni. Általában a hüvelyszárazság okozza, meg az érzékeny méhnyak.

2010. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát olyan, hogy feszít a hüvelyfalam, de ez nem olyan gáz, mert ez van nem terhesen is, ha nem vagyok elég nedves, gondolom neked is ilyen...


Most meg hogy babát várok, feszít, és belül fáj, ahol a kuki hozzáér a méhszájhoz talán? Nem nagyon tudom meghatározni.

Ha megpróbáltuk, hogy ne olyan mélyen csinálja, akkor meg a hasam felé fájt, szóval mindenképp abba kellett hagyjuk.

Szerintem felismered, ha érzed, nagyon kellemetlen.

2010. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, meglatjuk. Mondjuk amitoa terhes vagyok, folyamatosan nedves vagyok, aminem ebbol a szempontbol orulok, talan megkonnyiti a dolgokat! :)
2010. júl. 31. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem beljebb,valamit nyomott,én ugy éreztem,amugy nekem is sokszot fáj nem terhesen is.
2010. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!