Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex után, Ti meddig barnáztat...

Szex után, Ti meddig barnáztatok terhesség alatt (4 hónapos babás vagyok)?

Figyelt kérdés
Amikor ez történt, aznap voltam vizsgálaton, és minden rendben volt! Nagyon megijedtem!
2011. okt. 5. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én eddig nem barnáztam, de mindig fájt és puffadt a hasam ( elég nagy fájdalmaim voltak ), viszont egy pár napja nekem is volt utána egy kis majdnemhogy véres csepp a tisztasági betétemen. Én ma megyek orvoshoz, remélem nem tilt el, mert nagyon kívánós vagyok mostanában...

15hkm

2011. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 hetes koromtól vagy 8 hetes koromig, semmit nem adott a doki, azt mondta hogy abba fog maradni a barnázás mert a babával minden ok méhszáj zárva csak valami hormonális dolog volt. Jó babavárást! Ne aggódj de azért hívd fel a dokidat. Ja és nem biztos, hogy a szextől volt hanem lehet a vizsgálattól.
2011. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak UH volt, nem volt hüvelyi vizsgálat.
2011. okt. 5. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Semilyen BARNÁZÁS, VÉRZÉS, RÓZSASZÍN FOLYÁS NEM NORMÁLIS terhesség alatt!!


Nekem haematómám volt 2 hét fekvés, no sex.

2011. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aznap voltam dokinál, és minden rendben volt! De ezt írtam már. Haematómám pedig felszívódott a 12. hétre.
2011. okt. 5. 08:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha nem volt szex után barnázás, pedig aktívak voltunk a 34.hétig.
2011. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Voltam dokinál, és minden rendben :)!
2011. okt. 5. 15:12
 8/8 Atroposz ***** válasza:
Sex után mindig be keményedtem.
2011. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!