Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajjaj, házi nem főtt, füstölt...

Ajjaj, házi nem főtt, füstölt sonka terhesen?

Figyelt kérdés

Jóízüen tízóraiztunk, és most esett le, hogy ez a fajta sonka igazából nyers sonka, én meg terhes vagyok. De olyan jól esett ez a parasztreggeli.


Milyen baj lehet belőle?


2010. júl. 31. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi.Estére ne egyél belőle:P
2010. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már toxoplazma vizsgálatod?

Ha igen és pozitív volt, akkor no para, ha negatív akkor is kicsi az esélye, hogy gáz legyen, csak jobban figyelj oda.

2010. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem volt még.


Egészséges állatból megfelelő körülmények között készült sonka, nem tudom számít e. A fagyasztóba van azóta, hogy elkészült és bejött a meleg.

2010. júl. 31. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, ne félj:)

Én mindenből házit ettem és eszek most is:)Bio ez is az is, biobb mint a bio cuccok a bio boltokban:D

Szóval csak azt akartam mondani,hogy nyugi ^^

2010. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az első babámmal betartottam, hogy nyers dolgokat nem eszünk terhesen(hús, tojás). És most valahogy kiment a fejemből ez a "szabály", mondjuk nem is volt ilyen fincsi sonka itthon:D


Köszi.

Nagyon nem aggódok, csak akkor aggódnék, ha most valaki rámzúdítana valami extrém bajt... azért este már nem eszek belőle. Ami maradt abből úgy is töltött paprika lesz:D

2010. júl. 31. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
tOXOPLAZMÓZIST INKÁBb A NEM ELÉGGÉ ÁTSÜLT SERTÉSHÚSTÓL LEHET KAPNI, mert a hazai sertésállomány fele fertőzött, az izomba tokozódik be a kártevő. De az alapos sütés-főzés elpusztítja. A marha mentes ettől.
2010. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhességem alatt jóízűen ettem tatárt és tartármártást többször is, mivel nagyon szeretem a rántott zöldségeket tartármártással.


Egészséges kislányom született, 1,5 hónap múlva tölti a 2 évet.


Manapság már mindennel paráztatják szegény kismamákat, lassan már a levegő is ártalmas lesz...


Ne izgulj! Nem lesz semmi bajotok!

2010. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi baj lehetne?semmi!!!!akkor lesz bajod ha mindenfélét beképzelsz,na akkor lesz is bajod.nem kell terhesen úgy viselkedni mintha halálos beteg lennél.
2010. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!