Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet problémát ha a...

Jelenthet problémát ha a 2.várandósságom alatt nincs rosszullét?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemmel végig rosszulléteim voltak naponta többször hánytam már az 5. héttől kezdve. Most a második babámat várom. Nincs egyáltalán rosszullét és csak nagyon enyhe mellfeszülésem van az sem mindig. Ezen kívül semmi tünetem nincs. Utalhat problémára ha az első babámmal végig rosszul voltam?
2020. jún. 11. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, minden terhesség más. Én fordítva vagyok. Első terhességemnél nem igazán voltak rosszulléteim, csak néha hánytam reggel. Most szinte mindig émelygek, és szerintem a vérnyomásom is elég alacsony, állandóan fáradtnak érzem magam.
2020. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Én annyira rosszul voltam egész várandósságom alatt hogy most pedig aggódom hogy vajon minden rendben van vagy sem hogy semmi tünetem nincs a pozitív terhességi teszten kívül. 9 hetes terhes vagyok még van 3 hetem az első ultrahangig. Remélem jól van a baba és minden rendben lesz. Azt hittem a második babánál nem leszek annyira aggódó de úgy tűnik mégis.. :)
2020. jún. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!