Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már vészes hányásnak számít?

Ez már vészes hányásnak számít?

Figyelt kérdés
7. hétben vagyunk, kB. az 5.héttől hánytam napi 1x,6.héttől 2x, illetve pár napja,3x is előfordul. Egész nap kísér a hányinger a vitaminjaim,alig tudom bevenni, a magneB6 is távozik! A vizet próbálom kortyolgatni, de kijön ahogy minden normális kaja is,esélyem sincs 5-6x kisebbet étkezni egy nap. KB. napi egyszeri étkezés marad meg bennem, az is sokszor meki, kóla esetleg fagyasztott gyümölcs vagy fagyi, mert minden más kijön. Nagyon aggódom, hogy nem tudok elég normális tápanyagot bevinni a babámnak. A petezsák körül is volt pici bevérzés, az ultrahangos hölgy szerint a hányás miatti erőlködéstől is lehet. Reggel ennem se kell, epét hányok... Az orvos azt mondta a napi 2 hányás határeseti, ha kezd romlani a helyzet be kell feküdnöm,amit nagyon nem szeretnék, de ha muszáj,akkor muszáj. Volt valaki ilyen helyzetben? Napi 3 hányás valóban vészes? Miket sikerült megenni? Mikor volt az a pillanat, hogy azt mondtátok:"Mostmár kórházba kell mennem!"?

2020. máj. 15. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En 6.hettol hanytam,

De en olyan szinten, hogy napi 15 volt a legkevesebb.

Nem kuldek korhazban. 10hetre 10kg ot fogytam. 68 rol 58ra.

Bennem a vitamin se maradt meg, egy korty viz aprankent meg fornetti es zold alma!

Sajnalom, hogy talaltak valamit, de ez nem nevezheto veszes hanyasnak.

Minden jot kivanok Nektek!

2020. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megynyugtató, hogy ezt mondod. Csak nem értem akkor miért mondja, hogy 3-tól be kell feküdni. Még nem mertem említeni neki.
2020. máj. 15. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lassan a 11. hetet töltöm, kb. az 5. héttől hányok és egész napos hányingerem van. Rosszabb napokon 8-10-szer is akár, jobb napokon 1-4-szer. Egy a terhesség legelején jelentkező barnázás miatt már négyszer voltam dokinál, tud a hányásról is, szó sem volt róla, hogy ez vészes hányás lenne és be kellene feküdnöm.
2020. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislány lett vagy kisfiú így 1;5 évvel a kérdés után?
2021. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!