Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ejjel 2kor arra keltem hogy...

Ejjel 2kor arra keltem hogy nagyon ehes vagyok, es rosszul vagyok az ehsegtol. Erre rapanikoltam. 20 hetes terhes vagyok. Cukorbetegseg? Rettegek a cukorbetegsegtol

Figyelt kérdés
Nyilvan rapanikoltam, de nagyon rosszzl vagyok, feltem a babamat es magamat is. Nyilvan magamhoz kaptam 2 szelet kenyeret, hogy gyorsan valamivel csillapitani tudjam a helyzetet.. szornyu erzes a panik, ha valamitol nagyon felunk. Mellette hizni sem szeretnek sokat, mert alapbol kover vagyok(158 cm, kb 80 kg). Sajnos szenhidrat fuggo vagyok, salataval hussal nem lakok jol, elkepzelni nem tudom sajnos hogy dietazzak😢felnezek azokra akik tudnak, es nincsenek rosszul az ehsegtol

#Ejszakai ehseg
2020. jún. 14. 03:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ne a terhesség ideje alatt erőltesd a diétát, ilyenkor első a baba. Lehet, hogy valamilyen anyagból hiány van a szervezetedben, egyél gyümölcsöt, zöldséget, halat, sajtot fő a változatosság.
2020. jún. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Terhes vagy nyilván többet eszel nincs ezzel gond ettől még nem leszel cukorbeteg
2020. jún. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt többször volt, el is ájultam kishíján, éjjel kifosztottam a hűtőt. Nem voltam cukorbeteg.
2020. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én terhesen rendszeresen keltem hajnalban korgó gyomorral. Volt hogy hajnali 4kor akartam dinnyét enni ami nem volt itthon. Nem lettem cukorbeteg. Az a kajálások utáni rosszulléttől van.
2020. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem függ össze a cukorral. Nem mindegy hogy simán éhes vagy vagy leesik a vércukorszinted. Ha leesik, én szédülök, remeg a kezem, nagyon szarul vagyok. Egyébként a cukros diéta annyira nem vészes mint ahogy mindenki gondolja, ezen kár paráznod, vannak szabályok amiket be kell tartani, de hát nyilván a baba érdekében megtesz mindent az ember. Nem salátán és húson kell élni hanem meghatározott mennyiségű és minőségű szénhidráton.
2020. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hamarabb gondolom h sok gyomorsav (nekem az volt ejjelente), de persze jarj utana.
2020. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt. Sajnos panikbeteg vagyok, es minden aprosagra rapanikolok. Veletlenul felre nyomtam az egyik valaszolonal, felig hasznos valaszra nyomtam VELETLEN, elnezest! Etkezes utan nem vagyok rosszul szerencsere, inkabb ha 2 nagyon max 3 orankent nem eszek, akkor leszek rosszul mert leesik a vercukrom(szerintem). Egyebkent lisztbol zabpehelylisztet hasznalok, teljes kiorlesu panirmorzsa, basmati rizs/bulgur, olivaolaj, napi szinten eszek uborkat-paradicsomot. Majdnem napi szinten almat is. Ahogy engedi a penztarcam ugy tonhalat is eszem. Kenyerbol is 80%-ban “rozskenyeret”(60% rozsliszt). Probalok figyelni ezekre az aprosagokra, csak nagyon felek a betegsegektol.. :-(
2020. jún. 14. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz tőle akkor vegyél egy cukormérőt, nem drágák. Étkezés után mérd meg 1 órával, ha 7 alatt van akkor nincs gond. 5- ös voltam
2020. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként jókat eszel 😉
2020. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom tonhalat nem igazán szabad enni, a magas nehézfém tartalma miatt.
2020. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!