Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ejjel 2kor arra keltem hogy...

Ejjel 2kor arra keltem hogy nagyon ehes vagyok, es rosszul vagyok az ehsegtol. Erre rapanikoltam. 20 hetes terhes vagyok. Cukorbetegseg? Rettegek a cukorbetegsegtol

Figyelt kérdés
Nyilvan rapanikoltam, de nagyon rosszzl vagyok, feltem a babamat es magamat is. Nyilvan magamhoz kaptam 2 szelet kenyeret, hogy gyorsan valamivel csillapitani tudjam a helyzetet.. szornyu erzes a panik, ha valamitol nagyon felunk. Mellette hizni sem szeretnek sokat, mert alapbol kover vagyok(158 cm, kb 80 kg). Sajnos szenhidrat fuggo vagyok, salataval hussal nem lakok jol, elkepzelni nem tudom sajnos hogy dietazzak😢felnezek azokra akik tudnak, es nincsenek rosszul az ehsegtol

#Ejszakai ehseg
2020. jún. 14. 03:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Konzerves tonhalat eszem, azt en ugy tudom, hogy szabad. De koszonom a figyelmeztetest!
2020. jún. 16. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!