Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lehet a baba, placenta,...

Mennyi lehet a baba, placenta, plussz vér stb súlya a 17. hét alatt?

Figyelt kérdés
Mióta teherbe estem, csak fél kilóval lettem több. Az elején nem fogytam semmit. Most vagyok a 17. hétben. Nem vagyok hizos típusú, ehetek bármit valahogy mégsem marad rajtam. Attól félek csak, hogy nemhogy valami tápanyaghiány miatt majd baj lesz. Ez a fél kiló fedhet mindent? Placenta, baba súlya (tudom az még csak pár gramm), plussz vér, magzatvíz stb.?
2020. jún. 13. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem kell aggódni, a baba mindent elvesz ami kell neki, nem a bevitt kajából fedezi a szükségleteit, hanem a raktáraidbol én pl. egy dekát se híztam hányás miatt, a lányomnak nem lett semmilyen tápanyaghiánya, én lettem mindenféle hiányos a terhesség után.
2020. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 25. hétig csak fogytam mindegyikkel, semmi probléma nem volt. 😊
2020. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, 1-es kicsit elnevettem magam a második mondatod második felén. Rendben, mondjuk igaz, hogy ott az a bizonyos raktár is :D ez eszembe se jutott.
2020. jún. 13. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem a háj a raktár, én 58 kg voltam az elején, szüléskor ugyanennyi, szülés után meg 47, úgy néztem ki, mint aki éhezik. Vitamin, ásványi anyag raktárra gondoltam, azt szívják le a magzatok nagyon ügyesen. Lett is vashiányom és tönkrementek a fogaim. Ezért mondják, hogy a terhesvitamin az anyának tesz jót, én persze azt se tudtam szedni, mert rögtön kijött.
2020. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!