Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok és...

22 hetes terhes vagyok és vettünk egy kölyök (8 hetes) tacskót, mire kell odafigyelnem a baba miatt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyánál kb. semmire. Nyilván az alapvető higiéniai szabályokat be kell tartani.. (pl. simogatás, játék, stb. után kezét kell mosni, ne puszilgasd lehetőleg a kutyát, ilyesmik)
2020. jún. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

A baba születése után is foglalkozni a kutyával, mert ha nem akkor féltékeny lesz.

Ezen kívül valószínűleg megalapoztad a kisbabádnak, hogy egy életre szóló barátja legyen.

Boldog babavárást és kutyázást!:)

2020. jún. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ess át rajta! :-)
2020. jún. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as sírok a röhögéstől, közben meg teljesen igaza van 😂😂😂

Egy kutya sok időt igényel, egy kölyök kutya méginkább, főleg ha megbízható, kiegyensúlyozott társat, barátot szeretnél majd később a gyerek mellé.

2020. jún. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy majd akkoris etesd meg, amikor egész nap zombi leszel. Nem bántásból, valós példa. Az egyik ismerősöm vett egy második kutyát a terhesség alatt, és a szülés után még nem is etette őket.
2020. jún. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most vettünk a gyereknek egy csivavát.

Gyakrabban mosunk kezet és a nap nagyrészét kinn tölti a kutya az udvaron, szóval a szőrrel így nincs probléma. Jobban érzi magát kinn.

Most 25 hetes terhes vagyok én is betartom a higiéniás szabályokat.

2020. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk is tacsi van, azzal a könbséggel, hogy a mienk 2 éves volt már amikor a fiam született.

Igazából semmi extra, ugyan úgy a napi felmosás/porszívózás (benti kutya) megmaradt, de ezen kívül semmi a terhesség alatt.

Visztont a tacsi elég lelkizős fajta. Mikor ugye hazajöttünk a kórházból, kevesebbet lett vele foglalkozva, nem volt annyi időm rá mint terhesen a semmittevéseim közepedte. Nagyon megváltozott. Pedig foglalkozva volt vele. Elkezdett mindent szétrágni, mindenhova odapisilt (fiú, jelzi a területét, hogy az övé, nem a gyereké). Azt ahogy jobban lettem, többet tudtam vele foglalkozni, úgy tért vissza a régi énjéhez. Most 14hós a fiam, nyúzzák egymást rendesen, jatszanak együtt, imádják egymást 😊

2020. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig igencsak intenzíven kell foglalkozni a kutyával, ha azt akarod, hogy jól nevelt legyen. Ha megszületik a gyerek, akkor is tudnod kell időt szakítani rá.
2020. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Természetesen felelős gazdik vagyunk, baba koromtól kezdve voltak kutyáink, mind igazi családtag volt.

Kinti kutyus, mivel van udvar.

2020. jún. 12. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!