Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3dik trimeszterbe ki hogyvan ...

3dik trimeszterbe ki hogyvan Milyen fajdalmak várhatók mire szamitsak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyelőre közel sem olyan nehéz vagy fájdalmas, mint amilyenre számítottam. Nehezebb megfordulnom egyik oldalamról a másikra, felállni, de ennyi. Ha többet mozgok, akkor erősebben fáj a derekam és esetleg ha tényleg sokat sétáltam, akkor a csípőm/szeméremcsontom fáj, de ez egy kiadós alvással teljesen el is múlik.

A baba rugdos erősebben, néha elég jól betalál, az tud fájni. Így kb ennyi, ami a második trimeszterhez képest változott. Most vagyok 35 hetes. Várom még, mint hoz a maradék 4-5 hét, de őszintén eddig ez közel sem olyan durva, mint amitől tartottam.


Mások viszont sokkal jobban megszenvedik a végét, ez abszolút egyénfüggő. Nincs általános szabály, hogy ez vagy az biztosan jelentkezni fog és tutira számíthatsz rá. Ahogyan az eddigi trimeszterekben is, itt is ugyanúgy mindenki másképp éli meg, mások a nehézségek, egy a közös, hogy a végén mindenki megszüli a babáját, bent biztosan nem marad. Hogy az oda vezető út hogy alakul, az pontosan annyiféle lehet, ahányféle kismama.

2020. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó hónap volt gáz. Nyomott egy ideget uh Quasi Modo hozzam képest príma balerina volt. Szorulásom volt. Ami a leggázabb volt, hogy a sarkát mindig beekelte a jobb bordaívem alá. Az fajt. Nagyon. Ezen kívül éjjel nem tudtam úgy megfordulni, hogy fel ne ebredjek. Már segítenem kellett a kezemmel megtámasztani a pocakomat fordulás közben.
2020. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38. Hetes vagyok , lényegében semmi bajom nincs , lazán végigalszom az éjszakát , még mindig dolgozok , jövök megyek , egyedül a meleget nem viselem jól , de én azt nem terhesen sem szeretem. Nem érzek semmilyen fájdalmat , se szúrást , se nyomást. Nem szakadt meg a bőröm sem ( hálistennek ) . De én az egész terhességet nagyon könnyen éltem meg , se hányás , se rosszúllét nem volt , szóval azthiszem a szerencsések közé tartozok , ezzel eszemben bnőm végigszenvedte az egészet :( 2 héttel fiatalabb a terhessége , de ő már mozogni alig tud , dagad mindene , csìpődik a dereka jóformán nonstop...
2020. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem fájt egyikkel sem. Nehezen értem el a lábam, így bebújós csizmát vettem, amikor a férjem nem tudott segíteni, de ennyi. 😊
2020. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!