Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen fájdalma van vkinek 2....

Ilyen fájdalma van vkinek 2. trimeszter elején?

Figyelt kérdés
Petefészekben szúró érzés felváltva egyik majd másik oldalon. Kb fél percig tart aztán elmúlik. Aztán megint kb fél óránként. Szerintetek mi ez?
2016. márc. 7. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, igen de úgy emlékszem csak egy oldalon. Nem volt semmi baj már 26 hetesek vagyunk :)
2016. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is van.Én nem gondolom hogy baj lenne.

Ha nem erős görcs csak kis szurkàk akkor biztos mindwn renben:)

2016. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt,néha most is van. Àllítólag teljesen normàlis jelenség. Szúró fàjdalom is szokott lenni felàllàsnàl, vagy csak úgy.
2016. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, hirtelen szúró fájdalom belenyilall általában a jobb, de néha a bal odalamba. Állítólag a méhszalagok nyúlása okozza. Van, hogy napokig semmi, aztán megint. 15 hkm
2016. márc. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!