Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8.hétre elmúlt minden tünetem....

8.hétre elmúlt minden tünetem. Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Eddig fáradékonyság és mell fájdalom volt. Hányinger talán csak az elején, de az is kb két napig. Most pedig semmi, még azt sem érzem, hogy nőne a méhem.
2020. jún. 18. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia ma vagyok 8 hetes eddig fáradékonyság gyötört 6 hétig hányinger utána semmi most megint hányinger gyomor fájás és étvágytalanság a fáradékonyság az még mindig.

Nem jelent rosszat ha nincs tünet 2 hétig kb nekem se volt semmi ma újra kezdödött:) boldog babavárást:)

2020. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2020. jún. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A teszt utáni napon kezdtem el hányni (kb 5 hetesen). Napi 4-5ször simán. El akartam aludni akár állva is. A melleim úgy bedurrantak, tiszta csíkosak is lettek. Szenvedés volt a napjaimat túlélni konkrétan. Kereken a 8.héten múlt el minden tünetem 1 nap alatt. Futottam is én vele a dokihoz, hogy nem e a babával van a baj?

Azóta 15hós és itt szuszog mellettem :)

2020. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis (13 hetes vagyok), nekem jöttek-mentek a tunetek, erre a hetre pl TELJESEN elmúlt minden, az elejen is jöttek-mentek a tunetek, en is aggodalmaskodtam, de ahogy mondjak, nyugodj meg es élvezed ki a tünetmentes időszakokat. ☺️
2020. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem a fáradtság a 22.héttől jött vissza.

Van amikor most is hányingerem van de az étkezés után jellemző.

2020. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
Normális és örülj neki! :)
2020. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!