Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen elmúlt az egyetlen...

6 hetesen elmúlt az egyetlen terhességi tünetem, a mellfeszülés. Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

A hét elején voltam orvosnál, akkor még csak petezsákot láttunk. Volt vérvétel, hcg növekszik, de most már lassabb ütemben, 3,5 naponta duplázódik.

Mellfeszülés eddig folyamatosan volt. Mára egyszer csak megszűnt. Ha elhalt volna a terhesség, megérezhetném így?

Orvoshoz csak 2 hét múlva kell majd mennem.


2017. nov. 25. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad rosszra gondolni ! Olyan sokan túlzasba viszitek. Én csak arra gondolok, a mi babank kemény nagyon, semmi baja nem lehet. És egészséges lesz. Ameddig nincs gorcs, es verzes, ugy tudom addig semmi gond .
2017. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hol elmúltak, hol visszajöttek a tünetek.semmit nem jelent, nyugodj meg!
2017. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez semmit sem jelent, ne stresszeld magad! :)
2017. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én is 6 hetes vagyok,most az elmúlt egy hétben többször elmúlt nekem is,de estére vagy másnapra vissza jött.Én is paráztam hogy most mi van,de nem szabad.

Te már láttad,jó helyen van...stb...nyugodj meg.

2017. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező,próbàlj nem aggódni,a tünetek erőssége vàltozó akàr napról napra!

Bocs első,nem jól tudod!Rengetegen vagyunk,akiknek minden jel nélkül ment el a baba.

2017. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!