Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Vitagyn C applikátornával...

A Vitagyn C applikátornával fel lehet sérteni a méhszájat?

Figyelt kérdés

Lehet tök hülye kérdés, de a nőgyógyászom javasolta a Vitagyn C hüvelykrém alkalmazását, folyás miatt.

Ehhez ugye van egy kis applikátor, mindig figyeltem, hogy csak pár cm-ig helyezzem fel, eddig nem is volt baj, de tegnap miután az utolsót elhasználtam este, éjszaka többször is szúrkált a hüvelyem, és ma is kicsit fájdogál lent. Ugye nem lehet vele komoly sérülést okozni a méhszájnak?

(ha lényeges amúgy 21 hetes kismama vagyok).

jún. 26. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, terhesség esetén nem lehet applikátort használni. Pl. hüvelykúpok betegtájékoztatójában le is van írva, hogy terhesség esetén tilos az applikátort használni és kézzel kell felhelyezni.

Értem, hogy a krémet nem lehet kézzel, de akkor lehet, hogy nem krémet kéne használni. De az orvos biztosan jobban tudja.

jún. 26. 09:46
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre kifejezetten írva van, hogy használható terhesség alatt és a dokim is mondta, hogy használjam.
jún. 26. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor használd :)
jún. 26. 09:52
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy használhatom e, ahogy fent írtam már tegnap este elhasználtam az utolsót :)

Csak hogy létezhet e hogy apllikátorral olyan sérülést okozzon az ember, ami gondot okoz a méhszájnál, valaki látott/halott/tapasztalt e ilyet. Ilyesmi :)

jún. 26. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd.

A szúrkálást említsd meg a dokinak, tuti nem amiatt van.

Nekem is szúrkált valamelyik nap, állni se tudtam, annyira.

Nyúlnak a szalagok ilyesmi, de azért kérdezz rá, nehogy fertőzés miatt legyen.

A vitagyn nekem jó volt.

Jó egészséget!

jún. 26. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak pár cm-ig helyezted fel akkor nem hinném hogy megsértetted a méhszájat. Szerintem az vérezne is akkor. Szúrkálás nekem is volt a terhesség alatt, szerintem normális.
jún. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!