Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Vitagyn C applikátornával...

A Vitagyn C applikátornával fel lehet sérteni a méhszájat?

Figyelt kérdés

Lehet tök hülye kérdés, de a nőgyógyászom javasolta a Vitagyn C hüvelykrém alkalmazását, folyás miatt.

Ehhez ugye van egy kis applikátor, mindig figyeltem, hogy csak pár cm-ig helyezzem fel, eddig nem is volt baj, de tegnap miután az utolsót elhasználtam este, éjszaka többször is szúrkált a hüvelyem, és ma is kicsit fájdogál lent. Ugye nem lehet vele komoly sérülést okozni a méhszájnak?

(ha lényeges amúgy 21 hetes kismama vagyok).



2020. jún. 26. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Én úgy tudtam, terhesség esetén nem lehet applikátort használni. Pl. hüvelykúpok betegtájékoztatójában le is van írva, hogy terhesség esetén tilos az applikátort használni és kézzel kell felhelyezni.

Értem, hogy a krémet nem lehet kézzel, de akkor lehet, hogy nem krémet kéne használni. De az orvos biztosan jobban tudja.

2020. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre kifejezetten írva van, hogy használható terhesség alatt és a dokim is mondta, hogy használjam.
2020. jún. 26. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor használd :)
2020. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy használhatom e, ahogy fent írtam már tegnap este elhasználtam az utolsót :)

Csak hogy létezhet e hogy apllikátorral olyan sérülést okozzon az ember, ami gondot okoz a méhszájnál, valaki látott/halott/tapasztalt e ilyet. Ilyesmi :)

2020. jún. 26. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan használd.

A szúrkálást említsd meg a dokinak, tuti nem amiatt van.

Nekem is szúrkált valamelyik nap, állni se tudtam, annyira.

Nyúlnak a szalagok ilyesmi, de azért kérdezz rá, nehogy fertőzés miatt legyen.

A vitagyn nekem jó volt.

Jó egészséget!

2020. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak pár cm-ig helyezted fel akkor nem hinném hogy megsértetted a méhszájat. Szerintem az vérezne is akkor. Szúrkálás nekem is volt a terhesség alatt, szerintem normális.
2020. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B.Hajni81 válasza:
Szia! Nekem is most ezt ajánlotta a dokim hüvelyi folyásra. Már a 2.dobozzal használom el. Neked is enyhén sárgás színű ami nem marad bent krém? Nekem sok kifolyik.. 12 hetes kismama
2020. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Féltem tőle én is....de aztán bele gondoltam hogy vannak akik szexelnek terhesség alatt és hát az jóval nagyobb mint az aplikátor...

Este lefekvés előtt kell használni akkor is folyik ki reggel de jóval kevesebb

2021. júl. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!