Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet olyan, hogy a méh...

Létezhet olyan, hogy a méh vagy a rekeszizom "belilul"?

Figyelt kérdés

A bordáim alatt közvetlenül néha olyan érzésem van, mint mikor valahová beveri az ember a combját és lesz egy nagy lila véraláfutása ott. Nyomásra is fáj, meg úgy egyébként is sajog. Ha sokat ülök akkor jellemző, ha kihúzom magam, tehát a bordák nem nyomják a rekeszizmot (vagy a méh felső oldalát, most már nem is tudom, mim van ott :D ), akkor már nem fáj, csak furán húzódik.

Ez normális? Másnak volt hasonló érzése? Létezhet ilyen, hogy "belilulnak" az izmok? Kívülről nem látszik semmi. Az utóbbi pár napban vettem észre. 36 hetes vagyok, már elég nagy a pici (akinek egyébként semmi baja szerencsére, szóval nem tudom, ezt érdemes lenne-e legközelebb említenem a dokimnak?).


2020. jún. 28. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges
2023. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!