Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tapasztalt rekeszizom...

Ki tapasztalt rekeszizom húzódást terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A 21. hetemben járok. Néhány napja nagyon kellemetlen rekeszizom feszülést, húzódást tapasztalok. Olvastam, hogy a növekvő méh hatást gyakorol a rekeszizomra, és nyomja felfelé. Ez a húzó, feszítő fájdalom nagyon megnehezíti a mindennapjaimat. Vajon meddig fog tartani? Van- e olyan izomlazító krém, amit terhesen is lehet használni? Voltaren van itthon, de sajnos olvastam a betegtájékoztatóban, hogy azt nem lehet.
2018. febr. 3. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma volt ilyen,legalább is én úgy gondolom a leírás alapján.A melleim alatt érzem és olyan mintha izomláz vagy húzódás lenne.Megnyomogattam,mert még soha nem éreztem ilyesmit.Hát nem volt kellemes.Bevettem magnéziumot,most nem érzem szerencsére.Próbáld ki,hátha!

21 hkm

2018. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!