Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 8. hetében enyhe...

Terhesség 8. hetében enyhe menstruáció szerű görcsök normálisak?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lenne esedékes a következő menzeszem. Lehetséges, hogy ez miatt érzem? Ugye nem jelent bajt?

6.héten maradt abba a mindjárt megjön érzés, felváltotta a rosszullét. Most meg megint a görcsölgetések. Nem erős, de ilyesztő, első terhességem. Múlt csütörtökön voltam dokinál, minden rendben volt, volt szívhang. Nincs sem pecsételés, sem vérzés. Sima egyszerű fehér folyás, az sem olyan erősen csak érzem hogy nem száraz. Voltatok hasonlóan első trimeszterben?


2020. jún. 30. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahany no, annyi terhesseg. Normalis a folyas. Normalis, hogy gorcsolsz.

Ha vereznel akkor lenne gond.

Jo egeszseget es csodas babavarast kivanok! 😊

2020. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szedj magnéziumot. Normális az enyhe görcsölgetés ne aggódj. A folyás is rendben van.
2020. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit talán nyugodtabb lettem 😊
2020. júl. 1. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
En is szeretnélek megnyugtatni, higy nekem is volt menstruacio szeru görcs szinte minden nap kb 11-12 hetes terhességi korig. Neha meg most is erzem pedig 15 hetes vagyok. A folyas is normalis. Jo babavárást es jo egészséget!
2020. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én holnap leszek 6 hetes és szedem a magnéziumot. Sokat segít! Pénteken a doki is azt mondta ez a legjobb a görcsökre😊
2020. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!