Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állhat fenn terhesség erős...

Állhat fenn terhesség erős menstruációs vérzés alatt is? Előfordult már valakivel, hogy normálisan megvolt a vérzése, sőt, akár erősebb is volt az átlagosnál és mégis babás volt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem. A vérzés viszi a picit sajnos.

Barátnőm 7 hetesen vérzett be és utána egészségügyi műtétje volt.

Anyumnak anno gyógyszert adott a doki, hogy megjöjjön neki, hiába ment a pozitív tesztekkel hozzá. 14 hetesen látta be hogy anyu tényleg terhes (ugye "nincs" visszaút) de anyum a 6. hónapban is vérezgetett (nem erősen csak immel-ámmal)... De ugye őt gyógyszerekkel cseszték el, de ha erre gondolok akár lehetnél is...

2013. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Mégis miből gondolod , hogy terhes vagy?Teszteltél?

Egyébként erős vérzéssel szerintem nem vagy terhes!

Ha voltál is akkor valószínűleg nem ágyazódott be rendesen.

2013. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Első hónapban megvolt a vérzésem. Ugyanannyi, ugyanaddig.

A következő hónapban már nem, teszteltem, pozitív, irány a doki, ott derült ki, hogy már jó 8 hetes.


Duphastont kaptam, mert máskor is bevéreztem, melót abba kellett hagynom, később szigorú ágynyugalomra lettem ítélve.

Elsején lesz másfél éves a pöttömkém.

2013. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Késett, volt egy pozitív tesztem meg tüneteim is. Megjött 2 napra, alig maszatolt, még tampont sem kellett használnom pedig én a mensit nem úszom meg ilyen könnyen. Egy hétre rá csináltam még egy tesztet, negatív. 42 napra rá megjött, de olyan erősen, hogy azt éreztem elájulok. Óránként kellett tampont cserélnem egy napig, nagyon durva volt. Azóta is folyamatosan szúr azon az oldalon, ahol éreztem a beágyazódást es az azutáni szurkálást. :|
2013. máj. 14. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem elment a baba..
2013. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet már akkor elhalt, mikor volt az az enyhe 2 napos vérzés és csak 42 nap múlva távozott, mikor erősen és görcsökkel véreztem? :| Van rá esély, hogy bent maradt valami és az okozza azóta is a szúró fájdalmat? :|
2013. máj. 14. 15:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, sajnos ő ha volt is elég hamar el is "tűnt".

Én a helyedben azért elmennék dokihoz mert ha elötte nem volt ilyen erős vérzésed szurkáló fájdalommal az valaminek a jele lehet!

Barátnőm (még sulisak voltunk) Megjött neki mindig rendszeresen sosem volt baja, egyszer sokat késett neki és mikor megjött a kreol bőrű lányból, hófehér lett! végig szenvedett 3 órát a suliban és hívtuk neki a mentőt! Bekísértem és anyukáját megvártam, felhívtam hogy behozták a lányát és jöjjön ha tud. Kiderült, hogy egy akkora ciszta nőtt neki amit azonnal műteni kellett... Neki is csak rengeteg vére ment el ennyi tünt fel neki és, hogy szurkál a hasa... Ez a testrészed nem játék, mint a férfinek a prosztata... Ezt nem látjuk, nem tudjuk, hogy mi van vele vagy benne :S Menj dokihoz mondd el az egészet. Egy ultrahangból és vérvételből már tudni fogjátok mi a helyzet! Nehogy ne adj isten esetleg méhen kívüli legyen és azért van az erősebb vérzés (bár mondjuk ahhoz már idős terhes lennél)...

2013. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

19 hetes lennék, úgy számoltam. Olyan nincs, egyszerűen ki van zárva, hogy 'rejtve maradjon' ennyi ideig egy terhesség, igaz?

Holnapra kaptam időpontot uh-ra. Szerinted elmeséljem a poti tesztes sztorit is, hogy késett a havim meg minden? Vagy csak várjam meg mit mond a doki? Gondolom hasit fog végezni. Kíváncsi vagyok..

Köszönöm a válaszod! :)

2013. máj. 15. 11:06
 9/12 A kérdező kommentje:
És igazad van, jobban oda kellene figyelnünk magunkra ilyen szempontból is.. Én sem szűrésekre, sem rendszeres vizsgálatokra nem járok, aztán meg csodálkozom ha valami baj történik..
2013. máj. 15. 11:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát az kizárt... 19 hetesen már nem tudnád összekeverni az érzést, hogy rugdos semmivel!

Szerintem mondj el mindent, és erőszakolj ki egy hormonvizsgálatot...

Lehet, hogy valami egy kicsit felborult most és azért volt a maszatolás és a 42 napos időd is...

Az nagyon sok!

Egy kicsit jobban figyelj... Én most voltam kórházban sajnos egészségügyi műtétem volt és volt ott egy idősebb nő (45 körüli) aki nem járt évente se szűrésre és lett egy fain kis miómája.. 7 éve nem védekeznek gyereket akarnak és kiderült, hogy mostanában kezdett el az neki odanőni....

Most keres egy orvost aki hajlandó a daganatot lefejteni és nem akarja teljesen kipakolni...

Nagyon kell figyelni! Már tudom, 2 példa is van előttem egyik a barátnőm másik ez a nő (már a nevére se emlékszem pedig első dolga volt a fb-n bejelölni...)

Ide nem látunk be...

Olyan sunyi, szar betegségek vannak amik szüréssel megelőzhetőek...

Én most pont poénkodtam a dokimmal, hogy lát már annyit odalentről mint anno egy-egy exem látott...

2013. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!