Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22.hétig hány kiló jött fel ?

22.hétig hány kiló jött fel ?

Figyelt kérdés
84-ről indultam, most is annyi vagyok. A baba fejlődik, mondták ügyes vagyok. Mindenből váltottam az egészségesebbre. Durum tészta, teljes kiörlésű liszt, és cukor helyett eritrit, pötyi. Nem eszem cukrosat, sütit, pékterméket, köretből mindig kevesebbet teszek, nokedlit még nem ettem :D gyümit beosztom, sok salátát és zöldségeket tolok husikkal. Fehér zsemle, kifli, kenyér nem , inkább graham cuccok, ch csökkentett magos termékek. Ha így folytatom abból nem lehet baj ugye? Az első terhességemnél összesen 3 kiló jött fel, így szülés után 3600-as babával mentem haza és -10 kilóval 78-ról 68-cal. De ugye most még több a súlyfelesleg, tehát az sem baj a védőnő szerint, ha egyáltalán nem hízom, vagy kicsit fogyok. Tapasztalat? A baba nagyobb az átlagnál 1 héttel.

2020. júl. 1. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig kb csak fogytam.
2020. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel mínusz 4-nél, a másodiknál mínusz 6-nál tartottam, szintén túlsúlyosként.
2020. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnél 0, most a masodiknal sajnos már 5.

Nem.lesz baja egyebkent a babanak, ha tulsulybol fogysz.

2020. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
felesleggel indultam, fogytam 4 kg-ot. A 22. hétig ebből 2,5 jött vissza, tehát összesen -1,5 kg-nál járok. A doki azt mondta, hogy összesen onnan számolva, ahova visszafogytam, próbáljak meg ne több, mint 10 kg-ot felszedni.
2020. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normal Bmi vel rendelkezem, 55 kg rol indultam, most vagyok 58 a 20. hetben. A melleim 2 kosar meretet nottek, mar boven van terhes hasam is :) En is probalok sok sok egeszseges kajat enni, na de azert mertekkel megeszem azt az egy jegkremet vagy egy szelet tortat, ha epp kinalnak alkalomadtan :)
2020. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!