Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhespocak/koldok kerdes?

Terhespocak/koldok kerdes?

Figyelt kérdés
Mi tortenik az utan amikor a koldok kis bemelyedesbol teljesen kisimult es az alja (ahol szuletesemkor elkotottek) egy szintben van a pocak tobbi reszevel? Tehat szerintem elerte az osszes tagulasi lehetoseget. Valakinek tapasztalat? Elso babanal meg ezt az allapotot sem erte el 9honapra, ez a 3.baba es meg csak 5hos terhes vagyok:(

2020. júl. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi gond. 🙂 Akár teljesen kiis fordulhat. Még ezután nő igazán a baba, így valószínűleg ki nyomja majd.

De szépen helyreáll áll szülés után,olyanra mint volt!!

2020. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te is hasas leszel mint én voltam:D Ne keseredj el, hátulról tök vékony leszel senki nem fogja megmondani, hogy terhes vagy, csak hasas leszel:D

Amikor már nagyobbacska lesz, úgy 7-8 hónapos, igen mókás helyzetek lesznek, jókat fogtok vidulni az uraddal, meg a többi gyerekkel:D

Ennek ellenére egyetlen csíkom sem lett. Szóval nyugi. Estére általában nagyobb is a has..

2020. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már kifelé fordult a köldököm, ruhán keresztül is kikandikál. Engem mondjuk borzasztóan idegesít, mert mintha érzékenyebb lenne a többi bőrfelülethez képest, meg egyébként is hogy néz már ki :D De amúgy a #2-nek igaza van, hátulról tényleg nem lehet megmondani, hogy babát várok, a férjem tegnapelőtt centivel lemérte, széltében keskenyebb vagyok, mint oldalról :D Nagyjából egyébként a 32. héttől kezdett így kifelé kandikálni, attól még a bőr tud nyúlni, hogy úgy látod, már elérte a maximumot. Nekem sincsenek striáim (egyelőre, 37+3 hetes vagyok). Szóval ne aggódj, a tested megoldja :)
2020. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
Nekem az utolsó trimeszterben teljesen kifordult. Igazából annak a függvénye, mekkora a hasad.
2020. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!