Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan cucc, amivel...

Létezik olyan cucc, amivel meg lehet emelni a terhespocakot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy kicsit segíteni szeretnék a méhemnek, hogy ne kelljen akkor súlyt cipelnie - szóval alulról picit meg legyen emelve a pocakom, tartaná valami a pocakot.


Valamit hasonlót már láttam valahol, tehát szerintem létezik ilyen, csak nem tudom, mi a neve.



2016. júl. 19. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

en ikrekkel voltam varandos es kismama hastartot hordtam a ruha alatt. Egyebkent, ha beirod a google-be, akkor 600 fele eredmenyt fogsz talalni es azt is, h hol tudod beszerezni:

[link]

2016. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy ilyen: [link]


Google több félét is kiad, keresgélj.

2016. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz?

2016. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a magzatot nem "nyomja " mégjobban össze...?
2016. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-os, a magzat egy magzatvizzel teli burokban van, ami vedi. Masreszt ezek csak haspantok, nem nyomjak ossze a hast. Pont erre fejlesztettek ki oket, h megkonnyitsek a kismamaknak a terhesseget.
2016. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ez az :)
2016. júl. 19. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, azért ajánlgatjuk, mert összenyomja. Legyen a kérdezőnek is rossz, ha a miénket összenyomta...:D


Brendonban van többféle, van egy sima hastartó pánt, van olyan, ami tépőzáras, stb. Nagyon megéri!!! Soha többé nem fájt a magzat cipelése.

2016. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kösz a lepontot egy kérdés miatt...

Az én gyermekem hosszra akkora volt hogy folyamatos kényszertartásban volt a hasamban nem győztük dévényre hordani..es csak belegondoltam ha még megemeltem volna a hasam is még kisebb lett volna hosszra a helye..

De engem is érdekelt a téma.de itt csak a kiröhöges megy koszi nem csalodtam a gyk ban

2016. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!