Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számit terhespocaknak?

Mi számit terhespocaknak?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy tulajdonképpen hogy kell terhespocakot fotózni??

Nem vagyok kövér,nincs nagy údzógumim,mêgis mindig volt egy kis pocakom.12 hetes vagyok..van akinek ilyenkor már szépen látszik.Én hogy fotózzak??Húzzam be a hasam és amit nem tudok behúzni az a terhespocakom??Tudom hülye kérdés..


2017. jún. 13. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Igen, az. Hülye kérdés.


A hasadat kell fotózni, de nem KELL, csak lehet.

Vagy fizess meg egy profit, vagy ha nincs rá pénzed, akkor fényképezd le magad oldalról és kész.

2017. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Jesszusom........
2017. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek joga van szaporodni :D
2017. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként a "tehespocak" az a terhes has. Ami azt jelenti, hogy a terhességi has. Az meg azt jelenti, hogy amiben benne van a magzat plusz a szükséges dolgok. Azaz az a has, ami terhességkor van.


Érted?

2017. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jesszusom nem kell ennyire mellreszívni a kérdést!! :O :O

Tudom h hülyén fogalmaztam meg de nem tudom máshogy!!Tisztában vagyok vele h nem a seggemben hordom a gyereket!!

Azért tettem fel a kérdést mert sok olyan kismamát látok akik úszógumival pózolgatnak 12 hetesen!!!Ez a szörnyű inkább nem az h ezt mertem kérdezni!!

Amugy köszi mindenkinek

2017. jún. 13. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én válaszolnék a kérdésre. 16. héttől emelkedik ki a medence mögül a méh.. addig nem ltezik terhes has, mert a csont mögött található minden. Maximum a puffadás meg a szervek elhelyezkedésének változása miatt láthatja a kismama annak. Főleg, mert tudja :D Ilyenkor képesek vagyunk mondani, hogy de jó már látszik a hasunk, de biológiailag szinte teljesen lehetetlen :) De attól még előfordul, hogy tényleg várandósnak néz ki valaki már a 12. hétben is. Tehát mondani lehet, hogy terhes has, de egy idegen ember inkább később veszi észre addig simán tűnhet hízásnak főleg ülve hiszen még nincs ami kinyomja. Hát azt hiszem ennyi :D


33hkm

2017. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát tényleg borzalmas, hogy valaki egy kis felesleggel le meri magát fotóztatni :)

képzeld el, nekem pl. ikreim vannak, miattuk megnyúlt a bőr a hasamon, most babát várok és ha engem látnál, a te felfogásod szerint: egy magát elhanyagoló, uszúgumis nőt látnál.

közben meg némileg más az igazság.

szerintem vegyél vissza az arcodból picit ;)

2017. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó :) :) Gyorsan vissza is veszek az arcomból ;) Esetleg ha olvastad,làthattad h ,,nekem is van és volt is mindig pocakom,,!!! És itt zsírra gondolok nem terhespocakra!!!!Amit nem kezdek el fotózgatni h ,,jajj 12 hetesen de cuki nagy pocim van,,!!! Halvány foggalmuk nincs itt az embereknek egymásról..ki hány éves,hanyadik gyereket várja,netán hányat veszitett el...mêgis bazi okos mindenki ha sértegetni kell!!

Azért örülök h valaki megértette a kérdésem és köszönöm a vàlaszát!! :)

2017. jún. 14. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!