Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet beágyazodási tünet...

Lehet beágyazodási tünet ovuláció után 9 nappal?

Figyelt kérdés

Ovu után 9 napban vagyok és már kb 2 napja néha mingyárt megjön érzésem van most nem éreztem ilyen enyhe szurásokat a hüvelyben aztán a bal oldalt az alhasamban is ezt a nagyon enyhe szurásokat

És az enyhe megjön érzést is érzem. Folyásom alig van ez előtti hónapban nagyon sok volt de most szinte semmi folyásom nincsen ez a 3 hónap hogy próbálkozunk es nem tudom h ezzek jó jelek e köszönöm a válaszokat



2020. júl. 4. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2020. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint? Nem jó jelek?
2020. júl. 4. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Úgy értem nem lehet beágyazódási tünet. Olyan nem is létezik. PMS-t érzel.
2020. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam érezni 6 nappal nem várt előtt
2020. júl. 4. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha az ember gyereket akar, sokmindenre figyel. Amíg nem akartál, fel se tűnt sok ilyen dolog. A pms tünetek a kimaradt vérzés előtt egyeznek a korai terhes tünetekkel, nem tudod megállapítani, kénytelen vagy türelemmel lenni. A babával is annak kell majd lenned :)

#1 #3 voltam.

2020. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a 3 hónap hogy próbálkozunk tudom hogy nem sok csak na 🙂
2020. júl. 4. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!