Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32.ik hétben járó kismama...

32.ik hétben járó kismama vagyok. Tegnap többet sétáltam, mint amennyit elbírok, alig vártam érjünk haza. Azóta nyilalások a szeméremdomb,hüvely,csikló környékén. Lehet a megerőltetéstől? Tegnap eléggé fájt, lepihentem, és már csak kellemetlen.

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 08:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért hozzá teszem, hogy elő szokott fordulni régebben is, hogy napokig szurkált, aztán elmúlt. A méh növekedésének tudtam be, mert az orvosnál minden okés volt. Csak most kifejezetten séta után éreztem.
2020. júl. 11. 08:31
 2/7 anonim válasza:
17%
Azért az nem tudni leírni helyesen hogy 32., az elég szégyen...
2020. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért az AZT nem tudni leírni, főleg amikor okoskodsz, az is elég szégyen, kis drága. :)
2020. júl. 11. 08:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj ma egesz nap,ha teheted, told a magneziumot, remelhetoleg holnapra kipihened. Nagyobb seta utan nekem is tobb regeneralodasra van szuksegem, de ha rapihenek, minden rendbejon. 24hkm
2020. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magnézium és sok pihenés.

😊

2020. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. júl. 11. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem szokott hasonló lenni, mivel részben álló munkát végzek (állás/járkálás után). A férjem nagyon óvatosan meg szokta masszírozni és utána fekszek. Ez mindig segít.
2020. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!