Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan nő, aki terhes/...

Van itt olyan nő, aki terhes/ van már gyereke , de nem házasodtak össze a párjával? Miért?

Figyelt kérdés
Én terhes vagyok, szeret a párom, várja a babát is, de nem akar összeházasodni. Én szeretnék mihamarabb, hogy ne a gyerek születése után kelljen .

2020. júl. 10. 07:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk az ilyen alapvető nézetkülönbségeket jó lett volna azelőtt tisztázni, hogy gyereket vállaltok.
2020. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Igen, bár én csak ismerek ilyet (közeli rokonság). Az ok itt mindössze annyi volt, hogy egyik fél sem akarta a házasságot. Ez azért nem olyan furcsa szerintem.
2020. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
77%

Nekem szeptemberben kérte meg a férjem a kezem és rá egy hónapra fogant meg a kisfiunk.

Én megmondtam neki, hogy eszem ágában sincs nagy pocakkal esküdni, mert (előre bocs mindenkitől), az szerintem gáz.


Úgyhogy nem házasodtunk össze, megszületett a fiam és amikor másfél éves volt akkor esküdtünk meg, akkor már járt és ő is tudta élvezni a lagzit, extra cuki volt, ahogy ott totyorászott körülöttünk a lagziban :)

2020. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk úgy volt, hogy akar ő is házasságot mihamarabb. Csak nem úgy jöttek össze a dolgok. Most meg "nem akarja elkapkodni".
2020. júl. 10. 07:37
 5/42 anonim ***** válasza:
87%

Ha most nem akar összeházasodni, miből gondolod, hogy a gyerek születése után akarni fog?

Amúgy bocs, nem vagyok érintett, engem még bőven a gyerek érkezése előtt elvett a párom, de ha így kijelenti, hogy nem akar összeházasodni, akkor megvan a magyarázatod is: nem akar és kész. Ezt a témát a kapcsolat elején érdemes tisztázni, most már mondhatni mindegy. Vigasztaljon a tudat, hogy a gyerek jobban összeköt, mint a házasság.

2020. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%
#5 nem akarja elkapkodni? :D Miközben már úton a baba? Bocs, kérdező, téged átvert, nem akar ő házasodni, veled legalábbis biztosan nem, gyerek ide vagy oda.
2020. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is.
2020. júl. 10. 07:39
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk pont ez volt a kikötése a férjemnek hogy nem akar úgy házasodni, hogy bárki azt higgye a gyerek miatt van..

Mégis kapkodva házasodtunk, mert nagyon akartuk az esküvőt.


5 évvel utána fogant a lányunk.



Nekem halogatás szaga van

2020. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
81%
Mi sem házasodtunk még össze. Megkérte már a kezem,februárban született a fiúnk,tervezzük az esküvőt,de nem sietünk. Ráér még,úgy vagyunk vele. (Több,mint 9 éve vagyunk együtt)
2020. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nekem szarul esik, hogy a gyerekünk majd , ha megkérdezik azt fogja mondani, hogy ja..hát apunak anyu nem a felesége, csak a barátnője...
2020. júl. 10. 07:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!