Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandóság alatti szex?

Várandóság alatti szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 33 hetes kismama vagyok és nem csökkent, hanem inkább nőtt a szexuális étvágyam. Esetleg valaki tudja, hogy hányadik hétig lehet szeretkezni? Vagy az a tutko ha a dokit kérdezem? Orgazmus után néha fáj a poci (nem behatolástól).

Előre is köszi a segítséget!


2010. aug. 2. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha összehúzódásod van a szextől az normális.


addig szabad ameddig azt nem mondja hogy nyitva van a méhszáj x ujjnyira.

akkor is a felszálló fertőzések miatt nem szabad.

2010. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nincs nyitva a méhszáj, és a doki szabad utat enged a szexnek, akkor a 36. hétig lehet nyugodt szívvel. Az utolsó 4 hétben már nem ajánlják, mert beindíthatja hamarabb a szülést.
2010. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a gyors válaszotokat!!!!
2010. aug. 2. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a doki engedi, az utolsó 4 hétben is lehet. Csak akkor indítja be a szülést a szex, ha amúgy is megindulna.

Orgazmus után keményedhet a pocak, az elvileg nem baj.

2010. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éreztem, hogy idő van, és egy nagyot szeretkeztünk utoljára a párommal, az eredménye:D

Addig meg amikor nem ájultam be azonnal, és aludtam reggelig, természetesen ugyan úgy éltünk házaséletet.


A pocigörcsöket magnéziummal tudod kicsit mérsékelni. Ha rákészültem, és előtte bevettem magnebt akkor nem volt "gond"

2010. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!