Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen zsibbadás...

11 hetes terhesen zsibbadás és húzó érzés a jobb petefészek környékén mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem az első terhességem, de még sosem éreztem ilyet, amikor a nagyokat vártam. Olyan már volt, hogy szurkált egyik vagy mindkét petefészkem. Ha nagy cisztám van, akkor fájni szokot, pláne, ha még ki is fakad. Ez viszont nagyon más.

Kb. a 8. héttől kis kemény gombócot érzek a jobb petefészkem környékén. Nem állandóan, alkalmanként. Leginkább ahhoz hasonlít, amikor a még megkeményedik, de ez ugye NEM a méhem, az még nagyon pici és középen van. A dokinak mondtam, de legyintett, hogy beképzelem, pedig még a férjem is érzi néha, simán ki lehet tapintani. Pár napja pedig úgy érezem, mintha zsibbadna, néha "húzó" érzésem is van. Mivel a babát látták hüvelyi ultrahangon, így méhen kívüli terhesség nem lehet. Tapasztalt bárki hasonlót?


2020. júl. 13. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az elejétől. Doki mondta,hogy ott a sárgatest meg a méhtartó szalagok is húzódhatnak (húzódnak is,mint a rosseb). Nekem is legyintett csak,hogy a terhesség az oka. Én igyekszem elhinni :) Ha nem bízol az orvosodban vagy ideges vagy, talán ultrahangoztasd meg másikkal is. De biztos rendben van ott minden!
2020. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!