Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 5. hét 5. nap. A...

Terhesség 5. hét 5. nap. A mellem fáj, az addig oké, de a két petefészkem is (nem a méhem), mintha meg akarna jönni a menstrációm. Ez vetélés-gyanú vagy előfordul az elején? Utóbbi 2-3 napban van.

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a "mindjárt megjon" érzés.
2020. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam. Volt , hogy alig bírtam talpon maradni a melóban.

Sürgősen kezdj el szedni magnéziumot, folsavat és terhesvitamint. Lehetőség szerint pihenj!

Enyhülni fog, ne aggódj.

2020. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma megyek dokihoz, már tiszta ideg vagyok. Magnéziumot és folsavat szedek. De magnéziumból mennyit? Köszönöm, kicsit megnyugtattatok.
2020. márc. 30. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

A doki jó ötlet.

Tapasztalatom:

Magne B6 semmire való, úgy szedtem, mint a cukorkát 🙄

Magnerot, Magnosolv nagyon jók.

Valakinek a Béres 250mg vált be, de attól meg olyan volt, mintha leakarna szakadni a vesém és kés állt volna a hasamaljába. 😞


Semmi baj, ha nem vérzel. 🙂

2020. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!