Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túrós, fehér váladék másnál...

Túrós, fehér váladék másnál is volt terhesség alatt? A sima folyást ami eddig jelen volt felváltotta ez a fehérebb és darabosabb folyás. Hüvelygomba lehet?

Figyelt kérdés
A canesten hüvelyi kúp használható ebben az esetben ha 15 hetes terhes vagyok? Volt ilyen tapasztalatotok?

2020. júl. 14. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem viszket, nincs erős szaga és nincs színe, akkor ne aggódj, normális.
2020. júl. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Az fertőzésre utal!

Menj orvoshoz!

Nekem is volt ilyen, de nem viszkrtettt v fájt v bármi. Kaptam kúpot es helyre jöttem!


16hkm

2020. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én vagilactot használatam amikor valamit éreztem. De inkább hívd fel a dokit az a biztos.
2020. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem viszket, nem fáj csak erzékenyebb vagyok. Dokim szabadságon, aki helyettesíti ahhoz inkább nem mennék... eddig sem volt hasznomra az orvosi diplomájával....
2020. júl. 14. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Túrós darabos folyás nem normális!

Menj a patikába, ott is tudnak ajánlani vény nélküli , kismamáknak is való kúpot!

2020. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Terhesen sajnos könnyebben összeszed az ember ezt-azt, nagyon oda kell figyelni mindenre. Mi még külön wc-t is használunk, takarítok mindent állandóan, de így is összeszedtem gombát a terhesség elején. Kaptam rá kúpot, azóta semmi bajom.
2020. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam, a 6.hétben vagyok, de nekem 2 nap alatt elmút.
2020. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!