Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. Trimeszterben menstruációs...

3. Trimeszterben menstruációs görcsök, normális?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok, és kb egy hete minden nap 8-9 alkalommal legalább úgy fáj a hasam mintha meg akarna jönni és úgy érzem elég sokáig is.... Mindeközben rettentően fáj a derekam. Más is tapasztal(t) hasonlót? A dokim szerint nem probléma de én félek, nehogy hamarabb meginduljon a szülés. Előre is köszönöm ha válaszol valaki. (Első terhességem)

2020. júl. 14. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Jósló fájás esetleg? Magnéziumot szedj.
2020. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

igen. Frontoknál vigyázz, mert ilyenkor már figyelni kell őket, könnyen átfordíthatják jóslóból szülésre. 33-36 hét a legveszélyesebb a baba szempontjából. Ne félj, csak sokkalta óvatosabb legyél.

36.-ot betöltöd utána már bármikor jöhet, csak addig maradjon bent.

2020. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, magneziumot szedek:) Hogyan figyeljek 2-es? Marmint mire kell figyelni?
2020. júl. 14. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
2%
3 Frontokra, figyelj az előrejelzésekre, és amikor mondják a frontokat, akkor a lehető legtöbbet feküdj, pihenj, ne idegeskedj, ne emelj.. A melegfront nekem veszélyesebb volt, mint a hideg pl. de ez személyenként változó.
2020. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Pont ugyanez van nekem is.

Nem minden nap. Vasárnap azt hittem megőrülök.

Ha látom, hogy front jön van minden bajom.

Ha nagyon nagy melege van akkor általában tíz óráig megcsinálok mindent és fekszem a hűvösben.

Sajnos a hidegfrontnál nem tudok mit csinálni. Magnézium és szenvedés egész nap.

2020. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Ma a nogyogyaszom megnyugtatott, de figyelmeztetett hogy sokat fekudjek. Elegge lent van mar a baba, ezert nem szabad sokat allni-ulni, oldalfekvest javasolt.
2020. júl. 15. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok pihenés és magnézium, joslo fájás normális
2023. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!