Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a második...

Normális, hogy a második trimeszterben legszívesebben csak mindenféle mű édességet ennék legszívesebben?

Figyelt kérdés
Legszívesebben csak mesterséges izű cukorkákat ennék, kólát, minél művebb, annál jobb. Bár nem kívánom, de igyekszek ezek helyett normális kajákat enni, de folyton a műédességekről álmodozom. Kíváncsi lennék mitől lehet ez a bekattanás, ha valakinek még volt ilyen?
2020. ápr. 17. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a terhességem elején csak és kizárólag pirított tarhonyát ettem, a középen meg voltam örülve a marha pörköltért, a végén még doboz számra tömtem naponta a fahéjas csillagot...
2020. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon érdekes, ahogy elértem a második trimesztert, és voltam a Lidlben, egyszer csak őrülten megkívántam a savanyú gumicukrot, vettem is egy csomaggal és eszegettem. Sose szoktam ilyesmit venni. Azóta megálltam, hogy vegyek, mert amúgy is székrekedéses vagyok, de nekem is sokszor eszembe jut:) Ma meg kekszet sütöttem, mert annyira sóvárogtam, hát még melegen befaltam kb a negyedét. Hát eléggé vigyázni kell :)
2020. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Gyakorlatilag barmit megkivanhatsz. Mondjuk ne egyel sok ilyet inkább 😃
2020. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanettől szenvedek. Egész nap ellennék csokin és gumicukron. Egyszerűen nem tudom megállni. Ami segít, ha fagyasztott gyümit szopogatok, de ma is szépen megettem a gyümis zabkásám, egészséges ebédem, küszködtem egész nap, aztán elszaladtam a boltba egy zacskó csipszért, mert nem tudtam semmi másra gondolni, fizikailag fájt, hogy nem érzem az ízét, állagát a számban. Remélem, nem ez lesz végig, mert hízni fogok vagy 20 kilót.
2020. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!