Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legcikibb/kínosabb/n...

Mi volt a legcikibb/kínosabb/nevetségesebb szituáció, ami történt veletek várandósként?

Figyelt kérdés
Pl. nagyon rossz pillanatban lettetek rosszul, vagy hallottam olyat is, hogy a terhesség vége felé tüsszentéskor kicsit becsurgott a pisi stb.

2020. júl. 14. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Családi körben voltunk, nálunk, születésnapot ünnepeltünk.

Nagyon jó volt a hangulat. Már nyolcadik hónap végén jártunk

a picimmel, amikor egy jót nevettem, s közben (mint aztán kiderült), a farfekvéses picim akkorát rúgott a hólyagomba, hogy félig-meddig bepisiltem. Alsóneműt kellett váltanom.

Amúgy is sokat fickándozott, de ez volt a "legdrámaibb".

:)

2020. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Fingottam férjem munkatársa előtt. Terhesen nehéz volt kontrollálni.
2020. júl. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Pisilnem kellett és nyitva volt az ajtó egy pizzériában..

Bementem

Hogy nincsenek ők nitva


De nekem pisilni kell


Lecsaptam egy 500-ast és elmentem pisilni🙈

2020. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első uh-n mondta a doki vetkőzzek le. Nem értettem, de levettem a felsőt, csupasz cicivel bementem... Néz rám, azt mondja hüvelyi uh lesz... Jaaaa hát ezt nem tudtam... Kínos volt.
2020. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem velem de a vararlomnak ott folyt el a mazgatvize a boltban

Szegeny kiakadt

2020. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első hetekben iszonyat sokat hánytam, bármitől.

Munka miatt egyik nap végig kellett sétálnom a főutcán. Megyeszékhely, tele túristákkal pont. Irtó meleg volt, amit alaoba nem bírok.

Na én szépen, viszonylag elegánsan sétáltam, azt megláttam a földön egy döglött galambot. A meleg miatt már oszlásnak volt indulva. Hogy szaga volt-e, vagy csak én képzeltem nem tudom. Ahogy megláttam, elkezdtem ökölődni. Mondom ebből több is lesz. Futottam az első közkukához. Pint odaértem, sugárba ment bele az ebédem. Potom úgy 300 szem szegeződött rám hirtelen 🤣🤣

Kesesen megtöröltem a számat, könyéktől csuklóig a kezembe, majd elegánsan távoztam 😅😅😅

Hétfői nap volt. Hasam még semmi. Tuti azt hihették volt egy cefet hétvégém 😂😂

2020. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg ittam egy progeszteron hüvelykúpot.

Előtte mindig tablettát írt fel a doki, most is, csak a patikus ő nem figyelte és kúpot adott.

Láttam, hogy kicsit más a csomagolás, de azért bevettem egyet reggelire. Egész nap azon gondolkodtam, hogy milyen furcsa volt. Csak este olvastam el a dobozát,hogy hüvelykúp.

8 hónapos terhesen beragadtunk két országhatár közé 2 órára. Nagyon kellett pisilnem. Megkérdeztem a vámost, hogy van-e valahol mosdó. Hát nem volt. Egy ideig még bírtam tartani, de utána elvonultam a vámos bódé mögé és odapisiltem. Aki várakozott + a rendőrök, mind láthatták a csupasz fenekem, de egyszerűen nem bírtam tovább. Nagyon ciki volt, de szegény vámos se mert szólni.

2020. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Nagy hassal álltam a buszmegállóban, jött a szomszéd. Akkor még nem rég laktam ott, meg nem is sokszor találkoztunk-én megismertem őt, de ő engem nem. Kistelepülésről van szó, nagyjából a mindenki ismer mindenkit kategória, így elkezdett puhatolózni, hogy ki is vagyok, kihez "tartozok"-gondolom hogy beazonosítson. Megkérdezte, hogy "ééés ki a gyerek apja?" Mondom azt én is nagyon szeretném tudni.

Kínos csend után elkezdett hebegni habogni, hogy hát előfordul az ilyesmi :DDD Aztán persze megmondtam neki, hogy ki vagyok.

2020. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Masszőr vagyok.Nagyon sokat hánytam a terhesség alatt.A terhesség elején jött a vendégem talpmasszázsra ,nem volt büfös a lába ,nem tudom. mi volt a probléma, lehet a tudat ,hogy az lehetett volna ,vagy passz ,de végig öklendeztem ,magyarázkodtam az egészet...a végéhez érve jött egy nagyobb öklendezés bebüfögés amikor felkapta a vizet és elviharzott. Nagyon kellemetlen volt az egész, nem gondoltam még akkor, hogy ezt váltja ki belőlem.
2020. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam még, hogy terhes vagyok, nem számítottunk rá, nem is teszteltem, és beültem egy meetingre, ahol az egyik férfinak a parfümjétől baromira émelyegni kezdtem, nem értettem miért, és nagyon fontos meeting volt, uralkodni akartam magamon, de belehánytam a papírkosárba a meeting kellős közepén. Mivel nem tudtam, hogy terhes vagyok, és ez nemrég történt, a covid elején, azt hitték fertőzött is lehetek, úgyhogy hazaküldtek mindenkit karanténba , az egész emeletet lefertőtlenítették. Pánikolva mentem haza, féltem, hogy fertőzött vagyok, sírva elmeséltem barátnőmnek, hogy lehet, hogy covidos lettem, mert ez történt, mire rávágta rögtön, hogy haha, pedig már azt hittem terhes vagy.

És akkor így leesett, hogy ja várjunk csak. Hazafelé vettem tesztet, itthon megcsináltam, kiderült, hogy már nagyon pozitív, és elkezdtem röhögni mint egy idióta, hogy a terhességem miatt épp fertőtlenítik az egész céget. :D

2020. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!