Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen szituacioban te hogy...

Ilyen szituacioban te hogy reagalnal? Tenyleg nem latszik, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tortent velem valami ma, kivancsi vagyok, hogy ki mit tenne ilyen helyzetben.

27 hetes terhes vagyok, nincs nagy hasam, korabbi terhessegeimnel sem lett nagy, de azert mar latszik.

Tortent, hogy a buszon lett egy szabad ulohely, amit elfoglaltam kivetelesen, mert volt nalam tobb taska es a sofor elegge sietosen ment, alig birtam kapaszkodni, amikor befekezett.

Egy megalloval azelott, hogy leszalltam volna felszallt egy masik terhes no es valamilyen oknal fogva epp engem szurt ki.. Megallt mellettem es kifejezetten taplo modon, hangosan kiosztott, hogy adjam at a helyet neki, mert o felidos terhes es en no letemre meg nagyobb bunko vagyok mint a tobbi, mert vegignezem, hogy felszall es nem allok fel.

(Amugy ket sorral elottem is volt ures hely, igaz, ablak mellett, de volt.)

Nem is en voltam a legfiatalabb, tenyleg nem ertem, hogy miert engem talalt be.


Bevallom, hogy kopni-nyelni nem tudtam, ugy meglepodtem, raadasul amugy is keszulnom kellett a leszallashoz, osszeszedtem a taskimat es felalltam, jeleztem. Kozben mar annyit kinyogtem, amikor sikerult megkapaszkodnom, hogy en is terhes vagyok, ne bunkozzon velem, amugy is ott lett volna a helyem, mert le kell szallnom. De ahogy leptem le, meg kiabalt utanam, hogy mit hazudozok, anyam nem nevelt meg, hogy a kismamanak kell ulni. A tobbit (szerencsere) mar nem hallottam.


Egyreszt jobb, hogy nem maradtam a buszon, mert a par honapja halott anyam emlegetesere nem biztos, hoy jol reagaltam volna, ha meg a no kozeleben vagyok.


Masreszt viszont hiaba ertem haza es probalok megnyugodni, azota szetvet a duh belul, megalazva erzem magam es utalom, hogy nem volt idom “megvedeni” magam, bar ugysem hatott volna a szobeli reagalasom, nem epp iskolazott szemelyrol volt szo. A tobbi ember is csak bamult dobbenten es gondolkodom, hogy elhitte-e valaki, hogy terhes vagyok, vagy azok is azt hiszik, hogy hazudok???

Nem valtoztat ez semmin, de akkor is rosszul erzem magam.

Csinaltam fotot, ekkora vagyok. Latszodik, hogy babat varok? Vagy tenyleg ennyire nem?

[link]


Ti voltatok mar hasonlo helyzetben? Mit mondtatok volna hirtelen?


Hosszu lett, ne haragudjatok, de mar az is jo, hogy kiirtam magambol...


2018. aug. 13. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezen már látszódik, hogy terhes vagy.
2018. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Látszik, hogy babát vársz. De ha nem látszana, vagy ha nem lennél terhes, akkor sem beszélhet veled így senki. Amúgy teljesen jól reagáltad le, semmi értelme leállni vitatkozni az ilyenekkel. De tuskók vannak, és lesznek is. Ne rágódj ezen, az az a p**sa is meg az utasok is rég elfelejtették a sztorit, te meg otthon idegedkedsz? Engedd el a dolgot.
2018. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet,hogy ruhàban nem látszott de amúgy ne foglalkozz vele egy idióta nő volt. Ne idegeskedj. Szép pocid van. Gondolj csak a babára
2018. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Helyes pici pocidra van.

Hát tudom nem változtat tényleg semmit a hozzaszolasom,de én a helyedben végigsimitottam volna a pocakon, hogy nem mindenki noveszti magát balnara terhesen.(írom ezt úgy, hogy én tényleg bálna méreteket öltöttem😂).

Amúgy komolyan xard le.Bunko ember volt, sajnos vannak agybeteg kismamák is akik azt hiszik ha terhesek akkor nekik mindent szabad.

2018. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Az egy hülye pitsa, nekem is ilyen kicsi hasam volt, ha nagy hasad lenne, akkor is neked ment volna, ma éppen téged talált be ez van, felejtsd el.
2018. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon szépen látszik a kismama hasad.Hihetetlen hogy milyen emberek vannak egyébként...Én biztos nem tudtam volna ilyen higgadtan kezelni a dolgot,mint te,főleg azok után hogy édesanyádat a szájára vette.A többi birka ember elszegyelhette volna magát hogy 2terhes nőnek kell vitatkozni egy ülésen.

De ahogy írták is előttem,lépj túl rajta.Nem ér az egész annyit hogy emiatt ideges legyél és a babának sem jó hogy idegeskedsz!

Boldog babavárást😊

2018. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem feltétlenül gondolnám a pocakodról, hogy kismama vagy, DE!!! teljesen mindegy mekkora a hasad, ha azt mondod, hogy terhes vagy, akkor az vagy!! A másik, hogy senki nem beszélhet így Veled! Tényleg ne foglalkozz az ilyen emberekkel, nem érnek annyit! Boldog Babavárást!


21 hónapos anyukája, 32 hetes kismama

2018. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Hányadik babád, mennyi idős vagy? :)
2018. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell úgy kiborulni, most éppen téged nézett ki, holnap mást.


Amúgy én magamból kiindulva nem feltételezném, hogy terhes vagy. Hasra hízós típus vagyok, kb 19 éves korom óta rendszeresen kérdezgetik, hogy terhes vagyok-e, pedig az elmúlt 12 évben mindössze 2x voltam az.

(még év elején pl megállított a lányom csoporttársának az anyukája azzal, hogy kérdezte a gyerekétől hogy megszületett-e már az enyém testvére... percekig győzködtem hogy nem vagyok terhes... a tiédnél nagyobb és gömbölyűbb hasam van vékony lábakhoz és picit vastagabb karokhoz :/)


Így nem tudom mit szóltam volna vissza, nem szoktam gondolkozni csak mondom ami jön, de tuti nem tetszett volna neki 😅

2018. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Látszik persze, az ilyen alpári nőkkel nem éri meg leállni meg valószínú úgyse jut el az agyáog amit mondasz olyan prosztó.
2018. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!