Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. Hetesen bHCg 824, 4 napra...

5. Hetesen bHCg 824, 4 napra rá csak 2527. Ultrahangon 8 mm petezsák, szikhólyaggal, ez alapján a doki méhen belülinek mondta a terhességet. Van bármi esély ilyen értékekkel?

Figyelt kérdés
Június 3-án jött meg utoljára, nagyon régóta várt baba, eddig idáig sem jutottunk. :( 28N

2020. júl. 15. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Növekszik az érték így ez jót jelent.
2020. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen ennyit kell látni. A szikholyag jó jel. Túl korán mentél dokihoz, felesleges. A további hcg méregetés is az. Két hét múlva meg kel nézni UH-n, ha addig nincs panasz, addigra lennie kell embrionak és szívhangnak.
2020. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Két-három naponta duplázódik a hcg. Ez teljesen jó.
2020. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászom nem örült az eredménynek. Az a gond, hogy hosszabb táppénzen, betegségen vagyok túl, volt egy későn kikezelt streptococcus fertőzésem covid gyanúval karöltve, nagyon leépült a szervezetem.

2 doboz sumomed, 1 doboz augmentin, 3 doboz isoprinosine után döntött úgy a baba évek után, hogy akkor ő most jön, még soha nem jutottunk el idáig. :)

Nagyon vékony vagyok alapból és az étvágyam sem a legjobb, pedig a lehetséges fogantatás utáni hetet végigzabáltam. :)

Voltak rosszulléteim, viszont a tüneteim meg elmúltak, amik miatt hamarabb tudtam, hogy várandós vagyok, mint a teszt. Pedig volt itt vizesedés, extrém fáradtság, kívánósság, puffadás, cicifeszülés, minden, amik szépen lassan eltűntek, amit még kicsit korainak érzek. Mindezek miatt mentem el ilyen korán a dokihoz és hívott jövő hétre is.

Nem tudom miért, de eléggé el vagyok kenődve, a kezdeti öröm után nagyon hamar letörtem, ahogy sorban rosszul sültek el a dolgok, pedig tényleg rettenetesen várt baba, akiért nagyon sokat imádkoztunk. :)

2020. júl. 15. 10:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2020. júl. 15. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyengébb az immunrendszer sokszor könnyebben fogan meg a baba. Lombiknál pl néha külön adnak szteroidot hogy azzal gyengítsék az immunrendszert és segítsék a megtapadást. Mivel a szervezet van hogy ellenségnek nézi a megtapadó embriót és kilöki. Így nem biztos hogy véletlen hogy éppen most fogant meg 😉
2020. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jövő aggódó anyukáinak, minden rendben volt, már szívhang is van :)))
2020. júl. 21. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratulálok, vigyázz magadra 😊
2020. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük, a segítséget is mindenkinek, sokat számított <3
2020. júl. 21. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Jol van a baba? :)
2020. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!