Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam hüvelyi ultrahangon...

Ma voltam hüvelyi ultrahangon és ez áll a papíron: 18 mm es petezsák benne szikhólyag ábrázolodik embrionális elemek láthatók De szivpulzáció nem látszik. Ez mit jelent normális? Vagy baj van?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 17:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy? Ha ~6 akkor valoszinuleg csak koran mentel :)
2016. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Altalaban ekkora petezsak mar nem szokott ures lenni, de nyilvan ha az orvos nem mondta, hogy baj van, akkor emiatt meg ne keseredj el. Gondolom visszahivtak es megneznek ujra, termeszetesn van esely ra, hogy akkor mar tobbet fognak latni.
2016. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy elhalt a baba ??
2016. márc. 16. 17:56
 4/22 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de amig az orvos meg nem erositi ezt, addig probalj meg optimista maradni. Bar ilyenkor meg nem arrol van szo, hogy elhalt az embrio, hanem arrol, hogy valamilyen oknal fogva el sem kezdodik az embrio kifejlodese, ezert maradhat uresen a petezsak.

De ha az orvos ezt igy nem mondta, akkor tovabbra is azt mondom, hogy ne gondolj egybol erre.

2016. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem kerek 6 hetesen 18 mm volt a petezsák rá 3 napra megint ultrahang akkor 21 mm volt a petezsák és akkor már volt szívhang de még mindig petezsákban volt.Most 15 hhónapos a babám.Úgyhogy nyugi szerintem hamar mentél dokihoz.
2016. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6+2hetesen 18mm volt a petezsàk,szikhólyaggal,embrió nèlkül. 2hèt múlva hìvott vissza a doki akkor màr ottvolt a kis 14 mm-es dràgàm. Azóta màr 19 hónapos nagy fiú. ☺
2016. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Volt bármi fèle panaszod??

Elèg sokat görcsöl a hasam ès semmi terhessègi tünetem nincs :/

Ès barna kellemetlen illatú barna folyasom is volt

2016. márc. 16. 21:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy Kerdezo??
2016. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem állandó mindjárt megjön érzésem volt együttlét után már 2 nappal és ez tartott 7 hetes koromig volt még 1 hétig folyásom de az átlátszó volt.Éhség.
2016. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem irtak a papira hany hetes vagyok...

De a petezsákom mèrete szerint 6-7 hetesnek gondolom...

2016. márc. 17. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!