Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8,3 lett a cukrom kerek majd...

8,3 lett a cukrom kerek majd időpontot a következő vizsgalatra. De mire szamitsak következő hónapokon keresztül mit h csinaljak? Sose voltam cukros. 6honapos vagyok.

Figyelt kérdés
Köszöntöm a válaszokat.
2020. júl. 15. 21:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem es megszoktad nem faj?
2020. júl. 15. 22:58
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha nem szeretnél kómába esni mert nem ellenőrzöd rendesen a cukrod és nem figyelsz oda.. Akkor igen. Nagy baj is lehet. Az mellett a magas cukor a babára is hatással van.


Édesapám 23 éve cukorbeteg mivel 13 évig szart bele, mert a cukor "nem fáj - így nagy baj sincs- hátsófali szívinfarktusa volt 21 cukor érték mellett.. Csoda, hogy egyáltalán túl élte ésnem kómált be. Ennek következtében 10 éve inzulinos.

Én inzulinrezisztens, 3.babával várandós. Szerencsére első 2 terhességemnél nem volt gond a cukorral, holnap megyek épp az előre hozott cukorterhelésre 17 hetesen.


Szóval ez nem vicc. Nem játék. Tartsd be amit az orvos mond majd.

2020. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ok
2020. júl. 16. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!