Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hétre kaptam időpontot...

Bogus20 kérdése:

12. hétre kaptam időpontot első vizsgálatra, korábbra nem. Más is van/volt így?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Keress másik helyet, ha bármi gond van, elhal a baba, akkor veszélyes akár hetekig hordozni magadban. Nekem is volt olyan hely, amit felhívtam, és 1.5 hónappal később lett volna időpont, nem is oda mentem... Fontos, hogy tudd, minden rendben vele, van-e szívhang, stb.
2020. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennék máshova
2020. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a II számú klinikán Pesten. Ott több magánorvos van. Én is úgy jutottam be előbb. De megvagyok elégedvs teljesen.
2020. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj máshova. Én biztos elmennék 7.-8. hét körül az első vizsgálatra, hogy megállapítsák a terhességet és megnézzék, hogy minden jól néz-e ki, jó helyen van-e.

12 héten szokták már az első genetikai vizsgálatot csinálni.

2020. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!