Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes baba, egy tajekon...

20 hetes baba, egy tajekon mozog, ez normalis?

Figyelt kérdés

Par napja voltam ultrahangon, mondtak hogy fejel lefele van fordulva, azota csak has also tajekan erzem a mozgasokat.

Gondolom a fekvesebol kiindulva hogy akkor a kezevel lokdos, de fent mert nem erzem soha hogy rugna vagy barmi a labaval?


Ha gond lenne pl nem mukodik a laba vagy barmi azt a 20 hetes genetikai uhn lattak volna, nem?


Koszonom. Remelem hogy csak buta kerdes:)



2020. júl. 15. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

A 24-25. héttől kezdve kell egyáltalán naponta érezni valamit. 20 hetesen csak sejtettem, hogy mozoge egyáltalán, UH-n meg szépen járt keze lába, én alig éreztem ebből valamit. Kb. a 30. hét óta érzem úgy rendesen, és főképp a kis lábait, kezeit irtó ritkán (ő is fejjel lefelé van). Meg a csuklásokat.


Mondták volna, ha bármi baj van, ne izgulj :-)

2020. júl. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20.hét után kezdtem el érezni normálisan a babát.

Ne aggódj. Nem mindig egyforma a napja neki sem. Most 30 hetes vagyok és a tegnapi nap például egész délelőtt nem moccant meg viszont délután már majd kiugrott a hasamból.

Ma hajnal négy óta fenn vagyok. Azóta ugrál. 😊

2020. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan látták volna, ha valami gond van vele, a genetikai uh-n nagyon alaposan megnezik (főleg ha magánban voltatok). Tuti hogy csak úgy helyezkedik hogy pont egy helyen érzed.
2020. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16. Hetol lehet erezni, mostmar parom.is erzi ha hasamra teszi a hasat, de eddig mindig csak egy helyen mocorgot.

Lehet idokozbe megfordult es a laba van most lent es azt erzem akkor?


Igen maganba voltam, az ultrahangon mindent rendbe talaltak.

2020. júl. 16. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!