Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok, égész nap...

20 hetes vagyok, égész nap olyan "kényelmetlen " a hasam. Nem görcsöl, feszül inkább. Olyan érzés mintha fel lenne fújva. De az egész. Nem a gyomromat érzem. Ez normális? Csak attól van, hogy nő? Nyúlnak a dolgok? Vagy ez a keményedés?

Figyelt kérdés

Ülni kényelmetlen , feküdni sem igazán jó érzés, állni jobb volt. Nem szakaszos , folyamatosan érzem.

Első baba lesz, nem vagyok tapasztalt.

Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 17. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot.
2013. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, addig eljutottam.. Magnéziumot beszedtem.
2013. márc. 17. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a második és szintén 20 hetes:) Az elsővel nem volt ilyen problémám, most.....ez inkább felfúvódás:( nagyon kellemetlen. Espumilsan valamit segít reggelre, akkor könnyebb, de reggelizem és fél óra múlva lufi vagyok. Diétáznom kellene...10kg-t híztam. Kerülni kellene a cukrosat. De nagyon kívánós vagyok:( Szerintem elmúlik, ha megszülünk :) kitartást!
2013. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húú köszi, gondoltam erre én is... na majd holnap beszerzek! Irtó kellemetlen. :-/
2013. márc. 17. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Felfúvódás lesz, nekem is ez van most a másodikkal. Elsővel nem tapasztaltam ilyet. A keményedés csak a méhedre vonatkozna, olyan érzés, mintha lassan felfújnának egy lufit, keményre, ami aztán elernyed.
2013. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet érezni (szintén 20 hetes vagyok), de én a többi terhességemnél is éreztem már.
2013. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!Én 19 hetesen voltam az orvosomnál,akkor mondtam neki, hogy már vagy három hete keménynek érzem a hasamat szinte egész nap(úgy, mint Te), akkor azt mondta, hogy valószínűleg csak nől, az a rosszabb ha több összehúzódást érzek. Megnézte a méhszájamat, teljesen rendben volt. Most 22 hetes vagyok és kb. egy hete jött az plusszban, hogy a köldököm feletti részen főleg két oldalt majd' kiszakad a hasam, és a méhemet is keménynek érzem.( Puffadásom eddig is volt, lehet azért mert nincs epehólyagom, de nem volt ilyen durva feszülés, hogy még levegőt venni is nehéz). Ha fekszem, úgy jó, de ha felállok és megyek egyből ez van. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy puffadás, a méhem növekedése, vagy keményedés-e. Jövőhéten megyek a dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond, ha érdekel megírom. Nálad esetleg változott azóta a helyzet, vagy mondott valamit a dokid?

Ja és egyébként magnesii citricit szedek, van hogy napi hat szemet is, de emellett is éreztem a feszülést.22 hkm

2013. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!