Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Afp-m 26.55 ng/ml Mom 0.80...

Az Afp-m 26.55 ng/ml Mom 0.80 Az orvos azt mondta, hogy ez egy kicsit alacsony, mert 0.9-től van a normál érték, és ha úgy gondolom, menjek el további kivizsgálásra. Én itt többször olvastam más határértékeket. Van félnivalóm? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem mennék, szerintem jó. A legtöbb helyen 0,8 az érték.

Nekem 0,75 volt, én mentem, de ha 0,8 lett volna, nem mentem volna.

35 hetes kismama

2008. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az AFP egy elavult módszer, külföldöm ma már sehol nem nézik önmagában, mert semmit nem jelent. Ha tudsz egy integrált tesztet vagy négyes tesztet még csináltatni, hamar csináltass, hogy megnyugodjál, ezek fizetősek, de a neten megtalálod hol lehet csináltatni pl. Istenmezei úton. Egy délután kész van és megnyugszol, hogy nincs gond. Ma az az orvos, aki önmagában az AFP-ből ítél az hülye, bocsi, de én annyira utánajártam ennek, hogy leállok vitázni bárkivel. Nekem 0.67 volt, egy hülye szerint Úristen, szúrni kell stb. elmentem az integrált tesztre, ahol kijött, hogy minden más érték rendben van és nagyon, nagyon kicsi az esélye, hogy beteg gyerekem születik. ma van egy gyönyörű 5 hónapos kisfiam. Persze lényeges, hogy hány éves vagy és hány hetes. A védőnőmnek, meg volt egy kismamája szuper AFP-vel és Down kóros babája lett. Czeizel Endre lektorálásával van a neten egy nagyon szuper ismertető íme olvasd el.

[link]

ne izgulj, nem lesz baj, de persze ki ekll deríteni, hogy valóban így van-e, de mielőtt szúrnak (ha kell) ezt én a helyedben megcsináltatnám.

2008. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 0,72 volt mégis azt mondta a doki, hogy normális érték. Azóta is szépen fejlődik a pici lányom, minden rendben van vele.


Ne félj, monden rendben!

Boldog babavárást!

33 hetes pocis

2008. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Elfelejtettem írni: megcsináltattam az integrált tesztet (amúgy is megcsináltattam volna) és teljesen jók lettek azok az eredmények is!
2008. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszkat. Ma elmentem megcsináltatni a négyes tesztet, pénteken lesz eredmény. Szorítsatok, hogy jó legyen.
2008. nov. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!