Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nők mégis honnan tudják...

A nők mégis honnan tudják vagy honnan érzik, hogy milyen nemű lesz a gyerekük?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallottam már ismeretségi körömből, hogy az anyuka megérezte, hogy fia fog születni, és tényleg kisfiú lett. Ugyanez lányba.


Honnan tudják vagy miből érzik? Esetleg csak tippelnek?



2020. júl. 19. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzik, csak véletlen eltalálta.
2020. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

sehonnan, bár nekem is bejött a tippem

Elsőre bizonyos voltam, hogy lány. Miért? Mert az anyósom lányt akart, én fiút. Lány lett.

Másodjára úgy éreztem, fiú. De csak azért mert mindig vegyes párost akartam. Ha elsőre sikerült volna a fiú, akkor másodjára szurkoltam volna a lánynak. Fiú lett.

2020. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Megérzés. Aztán vagy bejön, vagy nem.
2020. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
18%
Hagyjad már, sokan azt sem érzik, amikor beléjük rakod.
2020. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az első pozitív teszttől úgy gondoltam lány lesz.Pedig amúgy fiús vagyok, könnyebben találom meg a hangot az ellenkező nemmel.Mégis úgy éreztem lány.Mikor az orvos 16.hét környékén mondta, hogy kisfiú lesz le voltam döbbenve, annyira fixen éreztem hogy lány.5 hónapos terhesen derült ki, hogy tényleg kislányt várunk.Nekem már teherbeesés előtt sem számított, hogy fiú lesz vagy lány.Szóval nemét tekintve nem ,,válogattam" így elég fura volt, hogy pozi teszttől meg határozottan csak lányt ,,éreztem".
2020. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy a találati arány: 50%.


Puszta tipp.

2020. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Én azt mondtam anyumnak hogy fiú. Ő azt szerette volna ha lány mi fiút. Fiú is lett🤷
2020. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak tippelünk ,nem tudjuk mi sem .

Nekem egyiknél se jött be a "megérzésem" :D

2020. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Az elsőnél fiút éreztem, de lányban reménykedtem. Lány lett. A többinél én el sem tudtam képzelni, hogy fiam legyen, annyira imádtam lányos anyukának lenni. Maradtunk is a lányoknál. 😄
2020. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az elsőnél fiút éreztem, lány lett. A másodiknál lányt éreztem, fiú lett. Azért 50% esélyük van az anyukáknak, hogy eltalálják, nekem nem sikerült.
2020. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!